SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Boks - Co na początek?

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Właściwie nie mam za bardzo możliwości zacząć od sierpnia.

Co do nudnych początków, nie ma co się obawiać, wcześniej trenowałem sport, który ma najnudniejsze początki na świecie. Poza tym nie jestem typem osoby, która idzie na boks "nauczyć się lać", tylko idę na boks, bo go uwielbiam i zdaję sobie sprawę z trudnych i nudnych początków.

Relację oczywiście zdam później. :D

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
Zappa gdzie trenowałeś w Hetmanie czy Cristalu (chyba tak się to pisze)?
jak masz ochote napisz na gg żeby nie robić spamu.

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-07-06 16:29:58

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
co trenowales?
no swietnie dawno tu nie bylo takich osob ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
boks w Cristalu trenowałem

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Trenowałem coś zupełnie odmiennego od boksu, mianowicie Kendo - japońską szermierkę. ;P Jednak to nie było to...

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2045 Wiek 2 lata Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 61220
w Cristalu też za darmo?bo w hetmanie chyba jeszcze tak.

]

Zmieniony przez - koks4444 w dniu 2009-07-06 18:41:39

choćbym szedł ciemną doliną, zła sie nie ulęknę - bo sam jestem najgorszym sk%^@$!wysynem w tej dolinie ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 143 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 52706
Trenowałem tam kilka lat temu to wtedy było dla zawodników za darmo a jak ktoś chciał ćwiczyć dla siebie i nie startować to płacił. Teraz nie wiem jak jest ale pewnie tak samo.

"Nie gardź sobą, że przegrałeś bitwę. Trzeba znacznej siły, by się zapędzić aż tam, gdzie się bitwy przegrywa."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4645 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 16509
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1400 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6890
Właśnie skończyłem lekturę większości tematów podwieszanych, zarówno o początkach, jak i o psychice, i Bogu dzięki za to, bo teraz mam jeszcze większą chęć trenowania, oraz większą motywację. Wielkie dzięki!

EDIT:
Jeśli kiedyś bym do czegoś doszedł, to nie zapomnę o was wspomnieć. :D

Zmieniony przez - rendan w dniu 2009-07-06 23:57:23

Rób swoje, i nie patrz się na innych!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha napisz ze pewien uzytkownik ukrywajacy sie pod pseudonimem szary90 pogol dojsc ci do sukcesu gdyz zrobil ci liste co zabrac na trning ;p

tak na powaznie to az jestem zdziwiony niby taki prosty temat , zauwazcie ze jak autorzy sa glodni wiedzy i zadaja pytania i pokornie sluchaja odpowiedzi to kazdy sie wysili, znajdzie jakies linki do starych tematow kazdy ruszy glowa a jak ludzie zakladaja temety typu trenuowac sam w domu i przyjmuja do wiadomosci tylko to co chca uslyszec to potem robi sie awantura i przewaznie sie obrazaja ludzie ;]
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj a praktyka? bjj czy submission ? ankieta!

Następny temat

Scenka rodzajowa

WHEY premium