SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Blok przysadki ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7519
Witam panowie jak opisałem w ankiecie obecnie lecę hgh 4jm ed bold 750 i test 1000 weekend i powiem tak od jakiegoś czasu zauważyłem że tylko meta na mnie działa reszta albo słabo rusza a lbo brak jakichkolwiek efektów hgh wyszło mi nisko po 1,4 gdzie normą jest do 2,030 towar na pewno jest ok bo na innych działa i przyszla mi myśl czy nie ma mam zablokowanej przysadki tym bardziej że działam środkami około 2 lata ciągle z okresami mostkowania , tu moje pytanie czy aby rozruszać przysadkę wystarczy wrzucić clomid czy koniecznie całkowicie zejść z towaru ( stawiam na przysadkę bo prolaktyna pomimo że cabaser biorę pół tabletki raz na miesiąc półtora to na poziomie 1,34) , drugą opcją jest wpływ T3 ? Pytam czy ktoś ma jakieś doświadczenia w tym temacie , czy bez Endo się nie obejdzie

Nie ma picia , nie ma ćpania są ciężary do dźwigania.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7519
1. WIEK: 25
2. WAGA:101
3. WZROST:186 4. WYMIARY:
-biceps: 40-klatka:
-udo: -talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 4
6. DIETA: -białko:300
-węglowodany:400-500
-tłuszcz: 110-150
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
Tren a meta , obecnie hgh bold T3
8. TRENING:split 4 weekend
9. CEL CYKLU:masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
w trakcie
11. POZIOM BF%: 12-14
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Endo
13. STAN ZDROWIA:dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: owłosionie
16. WYNIKI SIŁOWE: -klata:150
-martwy ciąg:190 -przysiad:160

Nie ma picia , nie ma ćpania są ciężary do dźwigania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 149 Wiek 5 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2707
Może zrobm mostek z 8 tygodni enan 125 mg co 5 dni i hcg cały mostek 500 j co 3 dni

Koxik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364356 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668892
Blokada osi to norma na saa przeciez ,nie bardzo łapę twoje pytanie.
Ja na saa bez przerwy jestem już z 8 rok ,pct już nawet nie będę robił nigdy.jak jest zastój to albo trzeba w misce pogrzebać,zmienić środki,zmienić trening lub jak kolega wyżej napisał zejść na mostek na kilka tyg i odsapnac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7519
lodzianin1
Blokada osi to norma na saa przeciez ,nie bardzo łapę twoje pytanie.
Ja na saa bez przerwy jestem już z 8 rok ,pct już nawet nie będę robił nigdy.jak jest zastój to albo trzeba w misce pogrzebać,zmienić środki,zmienić trening lub jak kolega wyżej napisał zejść na mostek na kilka tyg i odsapnac

Miska i trening gra , co myślisz żeby Antka wrzucić na stagnacje myślałem coś takiego
Antek 1-4
Meta 4-12
No i ten bold hgh w tle
A co do pytania to chodziło mi że to hgh i prolka nisko , tak jakby w ogóle nie było wytwarzane a przy boldzie powinna prolka być wysoko


Zmieniony przez - AdamusMaximujs w dniu 2018-12-09 12:04:00

Nie ma picia , nie ma ćpania są ciężary do dźwigania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364356 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668892
Jak hgh nisko to masz lipne hgh a jak igf?
Prolka ma być wysoko na boldzie ? Coś ci się pokręciło chyba z deka
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 51 Napisanych postów 153 Wiek 30 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7519
Igf nie badałem a możliwe z hgh że za wcześnie od wbicia poszło badanie ? Około 30 minu
A na boldzie ilość czerwonych krwinek nie jest zwiększona ? I krew gęsta? Na NPP czułem odrazu i acard musiał lecieć


Zmieniony przez - AdamusMaximujs w dniu 2018-12-09 13:02:29

Nie ma picia , nie ma ćpania są ciężary do dźwigania.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18454 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205554
AdamusMaximujs
Igf nie badałem a możliwe z hgh że za wcześnie od wbicia poszło badanie ? Około 30 minu
A na boldzie ilość czerwonych krwinek nie jest zwiększona ? I krew gęsta? Na NPP czułem odrazu i acard musiał lecieć



Zmieniony przez - AdamusMaximujs w dniu 2018-12-09 13:02:29


Acard nie pomoze na zwiekszony hematokryt...

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Cos chyba mylisz podstawowe pojecia. Bold - wysoki hematokryt. Nandrolony - wysoka prolka.

OnGear

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łojotokowe zapalenie skóry a testosteron

Następny temat

letrozol

WHEY premium