SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj w Gdynii Cisowej

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
Witam słyszałem, że podobno w Gdyni Cisowej w tej szkole przy dworcu są treningi bjj. Trenuje ktoś tam? Jaki poziom? Kiedy są treningi? Ewentualnie gdzie indziej bjj jest w Gdyni?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
SW i VT to niekoniecznie BJJ...
Nie, Pan Zdzisław już nie prowadzi zajęć...

Zmieniony przez - Kenjiro w dniu 2007-10-31 18:33:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
Pan "nokaut" zainteresował sie Grapplem no proszę proszę dobrze dobrze masz jeszcze dwa dni to jak sie lepiej zainteresujesz to jeszcze nasz konkurs "rozwalisz"
http://www.graciebarra.com.pl
http://www.mightybulls.com.pl/

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
hmm kto wie kto wie moj brat trenuje judo wiec moze Mighty Bulls to sw a mi chodzi o czysto sportowe bjj w gi a gb hmm nie mam swoje zdanie na temat tej szkoly i niestety zajecia w sobote;/ Ale wielkie dzieki sog za pomoc!

Zmieniony przez - kaamill w dniu 2007-10-29 23:11:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 11027 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 72188
No chyba ,że tak-choć myślę ,zę powinieneś spróbować w GB ,przynajmniej na początek a jeśli niezpełni to twoich oczekiwań to myślę ,że w Gdańsku miałbyś ciut większy wybór a przecież całe trójmiasto jest jak jedno wielkie miasto wiec chyba nie było by problemu z dojazdem (czyto komunikacją,czy rowerem a o samochodzie to już nawet niewspomne) codo treningów w Sobote to w wiekszości klubów one wystepują pod postacią "wolnej maty" njczęściej

Zmieniony przez - renegat44 w dniu 2007-10-29 23:28:02

"Musisz świecić przykładem odwagi, honoru, żarliwej dla Narodu służby"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
hmm w sumie moze sie wybiore tam do Kenijro zobaczyc. Chetnie bym ugryzl troche kulanki do stojki, ale z braku czasu ostatnio jest to wizja jedynie w mojej głowie. Hehe a tak poza tym to zacheciles mnie do tego konkursiwa:p plan juz mam tylko jutro trzeba postukac w klawiature o ile znajde czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
U mnie obecnie jest ciężko z miejscem na treningach BJJ.

A tak z czystej ciekawości, kto prowadzi te treningi w Cisowej?

Zmieniony przez - Kenjiro w dniu 2007-10-30 09:17:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
osobiscie nie mam pojecia, ale jak byłem na treningu boksu w UKS Sokół to widziałem jak małe dzieciaki się kulały po macie. Trening tam sie odbywal okolo godziny 17 w szkole przy dworcu w Cisowej i tyle wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
No to skąd wiesz, że BJJ? To były pewnie zajęcia judo, tam jest sekcja....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
no bo z tego co sie orientuje to biale pasy w judo sie jeszcze nie kulaja a trenuja glownie obalenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Kenjiro Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 707 Wiek 50 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8070
Jeśli to były małe dzieciaki, to prawdopodbnie był to trening właśnie dla nich. A małe dzieciaki zazwyczaj właśnie zaczynają od kulanek...;)
Możemy sobie tylko pogdybać, ale nie bardzo widzę kto mógłby prowadzić tam trening. Grzegorz nie prowadzi w gi zajęć, ode mnie to też nikt, AW i Sarmatia to okolice Gdańska...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10302
w takim razie prosze o usuniecie tematu a swoja droga byl tez pomysl utworzenia bjj/vale tudo wyszedl od czlowieka z poza branzy, ale ogolnie skonczylo sie na czym innym niestety. Wiec nie mow, ze tylko oni w okolicy mogliby prowadzic zajecia

Zmieniony przez - kaamill w dniu 2007-10-30 10:41:27
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maść na otarcia/obicia/pęcherze :-)

Następny temat

boks + silka jak to zrobic aby wyjsc na tym dobrze.

WHEY premium