SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biografia Arniego - Znalazlem cos dziwnego

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5194

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pudzian a Marunde... śmiech na sali. Zobaczcie tylko jaką Pudzianowski ma rzeźbe a jaką marunde. widać że pudziań sa siłowni spędzą więcej czasu(wystarczy to że pudzianowski ma najsilniejsze nogi a niektórzy strongmani sobie je odpuszczaja na siłowni).... trzyma sie diety....ma za******ą genetyke i proszę jest najlepszy.....i jeszcze długo długo tak zostanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
To jest poje*** to ja juz nie wiem czy mial 9 lat czy podniosl 175

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 42589
johnny bravo - jak sama nazwa mówi "Strong" to po co im wygląd ?

siła przede wszystkim. Marunde już goni Mariusza.

Spójrzcie na Szymca. Kto pamięta go za czasów gdy zajmował się kulturystyką ??

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2047
Nieee, to bylo tak: Arni mial 9 lat i juz wtedy wzial 175 Ale autor byl tak zakompleksiony, ze przestawil jedynke przed dziewiatke

Jeżeli wydaje ci się, że idzie dobrze, to znaczy, że coś przeoczyłeś.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5
najbardziej prawdopodoble ze miał 9lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3579 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28289
PO 1 od pudziana jest silniejszy Savickas.
po 2 wcale nei wygląda tak oszałamiająco przy czołowych kulturystach (przy colemanie wyglądałby jak dziecko)
po 3jak to w końcu z tym arnim?
najbardziej prawdopodobna wersja mi sie wydaje z 19 lat i 175 kg
Bo on wogole na siłke to zaczął chodzić od 15 czy 16 roku życia (nie jestem pewien) więc skąd by sie znalazł w wieku 9 lat na scenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 10815 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59538
9 lat i 175kg?? nie wydaje mi sie

http://www.pajacyk.pl - Kliknij.

www.fmoto.pl Forum motoryzacyjne, zapraszam!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
hulk997 jak dziecko to napewno nie bo wtedy jak bysmy my mieli przy nim wygladac no mi tez sie wydaje ze to jest 16 lat i 175 to Pepo nam zamieszania narobil hehehe
Pozdro

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 564 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6363
O ile dobrze pamietam, jak czytalem ksiazke Arniego - to w tym konkursie podnosilo się cieżar jedną reką z ziemi ponad głowe (to byl chyba kamień z metalowym kołkiem do trzymania lub odlany odwdaznik niepamietam dokladnie)

AIM HIGHER

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1561 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24166
Na starych zdjęcia widać jak siłącze podnoszą ciężar i przechylają się przy tym w bok, ale nie sądze żeby akurat to Arnold robił, raczej o wyciskanie na klaste chodzi bo by było wytłumaczenie napewno...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

lawka skosna: wygieta czy prosta?

Następny temat

Książka

WHEY premium