SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biegi Narciarskie:) Dajcie szybkie odpowiedzi ;)

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 415

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej wszystkim Mam 15 lat od dobrych 2,5 lat trenuje biegi narciarskie interesuje sie tym tak szczerze to z 6-7 lat. NIE JESTEM GRUBA JEM RZADKO SLODYCZE;) Stosuje taka jakby diete :)eraz trenuje naprawde mega mocno zazwyczyja w weekend sobota i niedziela robie z jakies 20 km :) I sie nie mecze sa cwiczenia na nogi i na rece:).Po prostu po szkole mam trening i nauke pozniej;) A w weekendy chodze o 8 :) na trening w niedziele tez o 8 w weekendy sa po dwa mocne treningi trzeci to taki luzny bieganie i cwiczenia :) Na nartorolkach oczywisie jezdze ; Mam narty caly sprzet. Mam jeden Medal z biathlonu poniewaz nauczyciele to chyba dla mnie zrobili zebym mogla sie bardziej rozwijac;:) PS MIESZKAM W LUBUSKIM I JAK MYSLICIE CZY JAK POJDE PO GIM DO SMS DO LICEUM TO MNIE PRZYJMA P.S JA LUBIE SIE UCZYC PO SZKOLE ROBIE KIJkami jakies 7-8km zazwyczaj mam tylko dwa km biegania ;) CZY MI SJE UDA ;) ja naprawde trenuje i na to na sport i na nauke poswiecam okolo 5 Godz ;) Czekam na odpowiedzii wasze ;)
P.S MIESZKAM KOLO GORZOWA WIELKOPOLSKIEGO OCZYWISCIE ZE DAJE RADE ZE WZGLEDU ZE NIA MA WARUNKOW DO KLUBU NIE NALEZE . ALE TRENUJE GORZEJ NIZ N WF. NAZYWAM SIE OLIWIA:) 15 lat
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plan treningu dla dziewczyny

Następny temat

predkosc

WHEY premium