SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicie w udo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
ulala, pan dorosly sie znalazl i za igielki sie brac nie bedzie. chooj z tym, ze pol swiata tak wali, ale nie, pan Pawel bedzie nadal tyral struktury miesnia, szczegolnie w nodze. polecam chwycic za igle 0.9 - to dla prawdziwych twardzieli. a jak ego rosnie po szocie! bedziesz mial co opowiadac dzieciakom z silowni, co wala mniejszymi.
przez igle 0.4 idzie tak samo dobrze jak przez 0.5, a przez 0.3 tez idzie tylko trzeba uzyc ciut wiecej sily. u mnie na wyspach wiekszosc osob tak bije i kazdy sobie chwali. ale jak zawsze to bywa u typowego Polaczka - nie probowalem / nie znam sie, ale sie wypowiem
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35064 Napisanych postów 89952 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941013
A co mnie obchodzi pół świata...będą skakać z mostu też skoczysz..? bo wszyscy tak robią taką igłą biją tzn że tak trzeba nie pogrążaj się...żenada..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
chlopie widze, ze Ty nie pojmujesz o co chodzi, ale Ci powiem. poczytaj sobie o roznicy wbicia igly wiekszej, a mniejszej w strukture miesnia i co sie z nim dzieje. zapewne juz masz tak przetyrane nogi od wiekszych igiel, ze sok nie chce isc. jest ogromna roznica dla miesnia czy wbijesz w niego 0.3 czy 0.5, nie mowiac juz o wiekszych rozmiarach. o nic wiecej nie chodzi. ale prawda jest jedna - Twoje nogi, czy tam inne miesnie, Twoja sprawa, ale niekoniecznie swoje wybory musisz posuwac innym.

a porownanie do skakania z mostu troszke Ci nie wyszlo, nie ten wymiar porownania.

i bez spiny. w sumie kazdy robi, co mu sie podoba i nic innemu do tego
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
stojeden
chlopie widze, ze Ty nie pojmujesz o co chodzi, ale Ci powiem. poczytaj sobie o roznicy wbicia igly wiekszej, a mniejszej w strukture miesnia i co sie z nim dzieje. zapewne juz masz tak przetyrane nogi od wiekszych igiel, ze sok nie chce isc. jest ogromna roznica dla miesnia czy wbijesz w niego 0.3 czy 0.5, nie mowiac juz o wiekszych rozmiarach. o nic wiecej nie chodzi. ale prawda jest jedna - Twoje nogi, czy tam inne miesnie, Twoja sprawa, ale niekoniecznie swoje wybory musisz posuwac innym.

a porownanie do skakania z mostu troszke Ci nie wyszlo, nie ten wymiar porownania.

i bez spiny. w sumie kazdy robi, co mu sie podoba i nic innemu do tego



Możesz rozwinąć temat możliwe że coś nowego się dowiem a nie ukrywam że zrosty zaczynają wk***iać po 3 latach xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35064 Napisanych postów 89952 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941013
No właśnie teoria teoria i jeszcze raz teoria a praktyka czasami wygląda zupełnie inaczej , od 7 lat bije po udach , pośladach i żadnych problemów nie mam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 434 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 224896
Teraz widzę na youtub że dużo ludzi wbija insulinówka ciekawe:) .Ja od wielu lat wbijam 6 30mm barki ,udo, poslad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
no i masz efekt bicia polecanymi tu na forum przez wiekszosc uzytkownikow rozmiarami igiel.
tez bylem taki glupi i walilem 0.6 / 0.5 i nawet dupsko nie chcialo przyjmowac juz soku.
od ponad roku bije mniejszymi iglami i zero jakichkolwiek problemow, pomijajac juz komfort iniekcji, gdzie przy mniejszym kalibrze o wiele ciezej jest Ci np. przebic naczynko i wywolac kolejny stan zapalny.

Pawel - teraz zero problemow, a post wyzej, ze sok ledwo idzie przez 0.5 = to jest wlasnie Twoj problem, zajechales miesien i tyle. uwazasz, ze to jest normalne wbic 0.5 i sok nie chce isc? skoro tak to nie mamy o czym wiecej rozmawiac.

znikam stad, swoje 3 grosze juz dodalem i nie chce mi sie dalej toczyc tej bezproduktywnej przepychanki. niech kazdy robi, jak mu pasuje i tyle w temacie rozmiaru igiel. YO.
2

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35064 Napisanych postów 89952 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 941013
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
luk321
Teraz widzę na youtub że dużo ludzi wbija insulinówka ciekawe:) .Ja od wielu lat wbijam 6 30mm barki ,udo, poslad


Bawiłem się chwilę insulinówkami dla mnie odpada za płytkie wbicie w uda w barkach na styk tak samo testowałem podskórnie do 0,5 w brzuch zostają bruzdy
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94774 Napisanych postów 364774 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670048
Jakie ilości wbijałes taka igła i tak płytko max?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Syf w flakonie

Następny temat

Odlok, Mostek ?

WHEY premium