SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odlok, Mostek ?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 655

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 116
Czesc ,



mam kilka pytan mam nadzieje ze mi pomozecie.



W Czerwcu zeszlego roku zaczalem cykl

Enan
/ Cypio - 600mg/week

po nowym roku chcialem zeby organizm odpoczal dlatego zjechalem na 300mg/week.- ( od lutego do teraz)

HCG walilem od Maja okolo 500j/ week.



W tym czasie od Czerwca delikatnie mi sie powalilo w glowie i mam nerwice/depresje.

Biore Afobam doraznie + Cital codziennie.



Ogolny stan zdrowia jest okej. Libido w porzadku,cera okej , stawy dobrze pracuja, sila jest , wydolnosciowo gorzej bo nie robie w ogole cardio , tylko ta glowa nie daje mi spokoju.



Moje pytanie czy ciagnac dalej ten cykl czy moze podbic dawki a moze zrobic odblok i poczekac az glowa sie uspokoi. (?) --moje przemyslenia tylko.

Chociaz moim skromnym zdaniem chyba najpierw zrobie odblok , odstawie koksy na polke i zajme sie glowa.Pomozecie mi w Odblocku?



Zrobilem wczoraj badania krwi, beda w zalaczniku. Ankieta na samym dole.



Pozdrawiam!

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
1. Wiek 26lat
2. 79kg
3. 176cm
4.39cm
5.110cm
6. 59cm
7.88cm
8. okolo7lat
9. Masowka leciala ostatnimi czasami.
10. Obecny - opisany w tresci posta.
11.---------
12. W zaleznosci od jedzenia , redukcje/masowki
13.-
14.14%.
15. Chudniecia, Ekto
16. W opisie problemu.
17. Brak.
18.--
19. Kilka lat temu przy przed sterydami przy wadze 57kg - 102 kg klatka. / Teraz juz zwolnilem tempo/ 120kg / 115kg/ 100kg






Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94374 Napisanych postów 364300 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668720
Niski ten test coś jak na 300 mg week
Prolka podbita pewnie przez leki które bierzesz, osobiście bym ją ściągnął w dół
Czy pct to już musisz podjąć sam decyzję

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Może przez prolaktyna i za niski poziom teścia z głowa? Coś faktycznie nisko ten teść .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 409 Wiek 41 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 4730
Z głowa jest problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 27 Wiek 24 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 109
dość młody wiek na odblok musisz sam podjąć decyzje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 258 Wiek 3 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3143
Test niskonjaknna 300 ew ale nie tak nisko, żeby głowa siadała. Ewidentnie problem siedzi w bani. Testosteron tu cudów nie
Zdziała.

Alleluja i do przodu!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Tylko jeszcze pomysl jak może siąść głową jeszcze bardziej na clomidzie. Efekt kumulacyjny może krytyczny, ja bym zbił prolke i zadbal również o lipidy bo ma badaniach wyszly lekko zawyżone, wrzucił bym więcej omegi lub z 20ml lnianego dziennie. Co do odbloku, sam zdecyduj, ja bym nie dał rady osobiście tym bardziej że z bania ciezko, ile dni przed badaniami przybijales testa? Ten wynik teścia taki średni bym powiedział, jaki lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 116
Badania robilem 2 dni po strzale. Tesc z AlphaGen. Tak mi sie wydaje ze lepiej jak sie odblokuje i odstawie wszystko na przyszly rok ''moze''. Rozpiszecie mi PCT ? Dzisiaj Niedziela , We Wtorki robie strzaly.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Przybij 20.000 hcg 2500 e3d z kontrolą e2 po ostatnim strzale badania testa E2 i prolaktyna, E2 musi być w normie, najlepiej jak by była dolna norma, jeśli test też ruszy to wtedy clomid 30 dni 50mg ed jeśli test nie ruszy to hcg to skutku aż ruszy test i dopiero wtedy clomid


Zmieniony przez - Kroker w dniu 2020-08-02 13:37:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 116
1. Okej. Jak juz z badan wynika ze mam podniesione delikatnie E2. Kazdy strzal HCG podniesie znow E2. Moze jakbym wrzucil exe do kazdego strzalu HCG ? Badz raz w tygodniu, to bedzie latwiej pozniej wziac sie za Clomid?
2. ''test ruszy'' - tzn. bedzie w widelkach ?


Zmieniony przez - Syriusss w dniu 2-8-2020 17:14:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 276 Napisanych postów 940 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 33903
Dokładnie potrzeba aby był w widełkach lecz nie na minimum, już bez syntetyka, E2 też nie zbijaj na palę, przydało by się dać jakaś dawkę exe i po paru strzałach hcg sprawdzić czy nie jest zbyt nisko lub zbyt wysoko, i wtedy skorygować dawkę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bicie w udo

Następny temat

Cykl testosteron

WHEY premium