SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bialko serwatki

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3329

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 437 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12260
Niepotrafie sie zdyecydowac ktore bialko serwatki wybrac w gre wchodza 3 firmy oferujace takie bialko: Multipower(Profesional whey protein), Scitec Nutrition (Wpc), oraz firmy Ultimate Nutrition, a wiec ktora odrzywka wedlug was jest najlepsza pod wzgledem jakosci?

.

.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co bys nie wybral, bedzie ok.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wszystkie te produkty dotyczą koncentratów, nie izolatów tego białka, jednak są b. dobre. Stosunkowo tanie i polecany jest koncentrat Prolaba. Poza tym wszyskie są ok.

pamiętaj, zawsze będę większy
od ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
A teraz ja mam pytanie, potrzebuje bialko serwatki , nie wiem jak to ujac najczystsze, bez zadnych innych domieszek bialek, jaka firma produkuje cos takiego?

Borsuk Kucharz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MultiPower

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 79473
bo wlasnie chce wyprobowac czy nie bede mia wyskakiwaly syfy po tym:> moze od samego bialka serwatki nei beda to nareszcie bede mogl jesc odzywke jezeli okaze sie to skuteczne, thx
a z tych firm z netrition orietujesz sie czy jest cos takiego jak mp?albo lepsze

Borsuk Kucharz

Zmieniony przez - Borsuk w dniu 2001-07-31 16:42:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
MuscleTech (Nitro-Tech), Next Protein (Big Whey lub Designer Protein, rewelka!), EAS (SimplyProtein Complete Whey, opkowanie 5 funtowe, wychodzi po calkiem korzystnej cenie). W Polsce dostepne jest WPC z SciTech, odzywka jest ok.

Pozdrowka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja zajadam od ponad roku Wheya Ultimate Nutrion i jestem zadowolony.

Mi sie nie spieszy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1225
Ostatnio pojawiło sie także białko serwatki Fitmaxa WPC!Cena jest bardzo atrakcyjna, a skład aminokwasów też niczego sobie! Brakuje mi tylko kazeiny(wtedy białko serwatki jest lepiej i bardziej przyswajalne przez orgfanizm!!!).Ta odżywke właśnie biore i jak na razie razem z kreatyna po 3 dniach przytyłem 1,5 kg(to jest mój 3 cykl kreatyny)!!!

******************
Jesli ta wypowiedz w czyms ci pomogla SOG jest mile widziany!!!
******************
FIGHT WITH YOUR OPORRTUNITIES

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
chlopaki mam pytanko!
zajada ktos z was MLO-90%protein????
ja na ta odzywke sie zdecydowalem,gdyz bardzo jestem zadowolony z gainera tej firmy(SUPER GAIN 4100)!
AHA,jeszcze jedno czy wszystkie odzywki bailkowe maja taka gesta konsystencje????Tego sie prawie do miarki nie da nabrac!!
miodzio

miodzio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 980 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12873
Witam
Mam pytanko jakie bialeczko brac do kreatyny multipowera i hmb olimpu. Chodzi mi o cos naprawde dobrego.
pozdrawiam

MrBUBU

PZDRAWIAM. MrBUBU

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MACA - ziolowy "steryd"

Następny temat

ECA a nauka

WHEY premium