SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko na redukcji

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
Witam :)
Uzupełniłem swój dziennik żywieniowy ( choć nie wiem czy go możecie zobaczyć ) ale w oparciu o niego chciałem się zapytać ile jeszcze białka powinienem przyjąć dziennie w diecie redukcyjnej? Niedługo chcę zakupić jakieś białko, no ale zależy mi na sprawdzeniu czy muszę uzupełnić jeszcze np 10 gram dziennie czy np 30g lub więcej i wybrać odpowiednią pojemność opakowania..a może w ogóle nie muszę już pić prochu? Pomóżcie jak możecie..załączę fotki z dziennika
pozdrawiam!




Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
ile bialka dostarczasz z diety?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
W tym momencie ( wg kalkulatora sfd ) 287g białka i 327 węgli przy czym lece na deficycie ok 300-400 kalorii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
imo wystarczy taka ilosc, no chyba ze wazysz z 200 kg
a tak na serio jaka masz wage i ile tego bialka to bialko zwierzece, mieso, jaja, ryby?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
Wartości na 100g produktu ( oczywiście nie zjadam po 100g wszystkiego co tu wymienię )

Śniadanie:
12g białka z płatków owsianych
2x11g białka z białek jajek
1g białka z banana
4g białka z mleka

2 Śniadanie:
3x11g białka z białek jajek

Obiad:
19g białka z kurczaka gotowanego
13g białka z kaszy
2g białka z brokuł

Na któtko(ok 40 minut) przed treningiem:
19 białka z kuraka
13g białka z kaszy

Po treningu:
banan + czasem białko serwatkowe(79g białka)

4 posiłek:
19g białka z kuraka
13g białka z kaszy

Kolacja:
21g białka z makreli lub innej rybki jaką mam w domu
11g białka z serka piątnica
11g białka z białka jajka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
Wagę mam 78 kilogramów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
po treningu czemu aa tyle tego bialka?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
Tylko właśnie tak jak mówię, wartości są na 100g produktu, a nie jem precież 100g brokuł, białek z jajek czy właśnie białka po treningu( nie mam niestesty wagi kuchennej i nie odmierzam ile ugotuję kurczaka) i stąd pytanie: czy dokupić jakieś białko i pić je do owsianki rano i po treningu np lub na noc?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
a to musialbys wiedziec ile dostarczasz zeby wiedziec czy sa braki do uzupelnienia , inaczej mija sie z celem kupno bialka w prochu,
nie licz bialka z warzyw, ja licze tylko zwierzece ale to ja sa osoby ktore licza i zwerzece i roslinne (z ryzu itd)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 291
Czyli przed kupnem czegokolwiek doradzasz nabyć wagę kuchenną i dokładnie obliczyć ile czego zjadam, tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
przydalo by sie, na pewno ulatwilo by Ci to duzo,
pozniej wejdzie Ci to w nawyk nie musisz wazyc co do grama itd ale zebys mial pojecie ile jesz, wtedy bedziesz wiedzial czy jakis braki sa do uzupelnienia i czy trzeba kupic odzywke
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cytrulina i jablczan kreatyny

Następny temat

monohydrat czy jablczan

WHEY premium