SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko Myoplex + kreatyna + ...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1837

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
Witam mam do dyspozycji białko serwatkowe ACE-Myoplex saszetki, do tego chce kupić jakąś kreatynke i coś jeszcze...Co proponujecie? Mam na myśli jakąś glukoze...aminy...sam nie wiem. Sporo czytalem tych artykułów, ale tak naprawde nie znalazłem tego co bym chciał wiedzieć.

Bardzo bym prosił o jakieś rady w przyjmowaniu (ile, kiedy, jak...) danych suplementów!

Z gory dzieqje i czekam na ODP!

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
ile masz tych saszetek? proponuje zapodac jeszcze jakies carbo przed treningiem 50g i zaraz po.bialeczko przed snem 30g i jako uzupelnienie diety.kreatyne tak jesli masz juz odpowiedni staz 2x dziennie po 5g

Zmieniony przez - sebciol w dniu 2004-09-10 22:36:56

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
A dokładniej?

Dzień treningowy: (50g) carbo + kreatyna (5g) przed treningiem i to samo po treningu, na koniec dnia przed snem 30g białka
Dzień bez treningu: (50g) carbo + kreatyna (5g) z rana i na dobranocke 30g białka

W ten sposób pociągnąć przez okolo 4-6tygodni...

To carbo to jako transporter kretki? Dobrze qmam czy raczej nie...?

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
w dzien treningowy kretyna rano naczczo 5g i na 30min przed treningiem kreatyna 5g z 50g carbo(jako transporter i zapas energi na trening)po treningu jak najszybciej 50g carbo do uzupelnienia wegli w organizmie.bialko codziennie 30g na 30 min przed snem i w ciagu dnia jako uzupelnienie diety.cykl 6 tygodni

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
po treningu nie brac kreatyny???? Czytalem ze to pozytywne... A z ta kreatyną to bawić sie w jakieś nasycenia czy coś w tym stylu? Czy brac tak jak napisałeś i tyle? Aha kupywac aminy? CZy sobie darować.. Sporo tych pytań, ale do tej pory zadnych suplementów nie stosowalem! Kto pyta ten nie bladzi ;) thx

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 244 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2727
nasycenie sobie odpusc.szkoda tower lać w kibel tyle ze najwiekszy efekt przyjdzie ciut pozniej.a co do tego czy brac po czy przed to rozne szkoly ja zawsze biore przed ale od niedawna czytam ze warto po.ja trzymam sie swojej zasady bo na mnie tak dziala dobrze.oprocz tego co tu sie pisze trzeba obserwowac swoj organizm i wyciagac wnioski.co do amin to zalezy ile masz siana.sa wygodniejsze w braniu.ja zawsze staram sie kupic jak najwiecej bialka bo to najtrudniej mi dostarczyc z diety no i zapas carbo przydaje sie przy robieniu masy ale biore tylko przed i zaraz po treningu.

Las jest dla mnie wytchnieniem...
Lecz mięsni siła dzikim pragnieniem...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
czyli aminy zamiast carbo?

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
adidik... Sadzac po Twoim opisie jestes reklama ektomorfizmu, wiec jesli masz fundusze to na pewno gainerek nie zaszkodzi! Pamietaj o diecie! Przy takiej wadze z pewnoscia bedzie baardzo wazna! Jedz baaardzo duzo WW (szczegolnie zlozonych) oraz bialka, ktore mpzesz uzupelniac wspomniana odzywka bialkowa. Co do retki to tak jak tam pisze. Jesli decyduejsz sie na carbo to bierz z carbo, jesli nie to z glukoza albo WW prostymi. Pamietaj zeby pic duuuuuuzo wody! I czystej wody a nie jakis herbatek. Nasycanie sobie daruj. Potwierdzam tu opinie innych. W razie jakis "zderzen", ze w tym samym czasie musisz pzyjac kretke i np posilek bo akurat mama zrobila kolacje, to kretke zawsze traktuj priorytetowo! Inne suplementy typu hmb, zma raczzej obie daruj. Wprawdzie niektorzy polecaja hmb do cyklu z kretka, ale gwarantuje Ci, ze jesli to Twoj pierwszy cykl i bedziesz przestrzegal diety i ostro trenowal to Cie wypierniczy tak, ze szkoda gadac!

PS Jesli to Twoj pierwszy cykl na kretce to radzilbym uwazac na rozstepy :/ Bo przyrost masy na 1 cyklu moze byc na prawde bardzo duzy. Warto zaopatrzyc sie w jakis profilaktyczny balsam, bo jak juz wyskocza to bedzie za pozno :/ Sam zrobilem ten blad dlatego ostrzegam.

Pozdrawiam i zycze udanego cyklu!

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
O rany super zaczynam qmac... Oczywiscie sogi posłałem i bede posyłał!


Podsumowanie:

Dzień treningowy (poniedziałek,czwartek,sobota): rano 50g carbo + 5g kreatynki, przed treningiem 50g carbo + 5g kreatynki, przed snem 30g białka serwatkowego.

Dzień bez treningu (wtorek,środa,piątek,niedziela): rano 50g carbo + 5g kreatyny i na noc 30g białka.


Jeszcze jedno: Troche zarobilem w wakacje i chce zainwestować w suplementy...tzn to jest moj 1 cykl nie chce oszczedzac kasy i wpakować w dobry `towar` Białko już mam teraz jakie carbo i kreatyne? I ile tego? Osobiscie wolałbym wszystko w kapsułkach, ale jak nie da rady to i moze być w proszku...Czekam na sugestie!

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 760 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4001
Miedzy kapsulkami, a proszkiem nie ma w kretce roznicy w dzialaniu. Tabsy jednak sporo drozsze. Kretyne generalnie obojetnie jakiej firmy, grunt, zeby ze znaczkiem creapure, chociaz i bez tego powinno Cie za pierwszym razem bardzo kopsnac C odo carbo to niech sie wypowiedza Ci co mieli zn im wiecej doswiadczenia ode mnie.

===> ...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===

Rzuc dziewczyne zanim ona rzuci Ciebie ;D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 319 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1811
A czy masens brania samego carbo i kreatyny????? Albo czy moge carbo zamienic na aminy???? Proszę niech ktoś to skomentuje kto miał z tym doczynienia...thx

Ja to lOObie i robię to dla SIEBIE! ! ! ! ! ! ! ! ! PozdrawiaM

ADVZ

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białeczko i Carbo

Następny temat

Ktore bialko kupic??

WHEY premium