SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bezbolesny propionat ?? :)

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5715

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69268
bije alchemie w 4tyg jestem i prawie nie boli ale pierwsze 3strzaly w ta sama partie bolaly. ale dziala:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
prawda jest taka że jak ktos nie umie shotów robic i ma kufwa parkinsona w ręce to przy kazdym środku będzie bolało jest tak że przy środkach które teoretycznie "urywaja noge" powinno sie czuc dyskomfort cos jak zakwasy natomiast przy innych środkach zero bólu

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2010-04-11 16:27:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
game mnie iran tez na******lal strasznie ze chodzic nie moglem a inj byla zrobi\ona prawidolo, tak samo oma ni by apteka a duzo ludzi boli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 549 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8972
mnie bolal tylko 1 shoot w zyciu z enanem ;) to przez caly tydzien kulałem jak swinia ;x a nastepne to juz lajcik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 769 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 25488
po iranie czułem leki ból po pierwszym strzale a reszta już luz. co do propa to nawet apteka boli . jednego boli drugiego nie. nie można powiedzieć jednoznacznie że po ug będziesz nie mógł chodzić tydzień. Nigdy do końca nie wiadome jest co tam siedzi i dlatego apteka na pierwszym miejscu

Treningi personalne, porady, konsultacje ,dieta, trening, suplementacja...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
odzywa może to jakieś indywidualne reakcje na środek bo mojego kolege nic nie bolało jak bił irana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 53 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14639
Prop razak kupiony z braku dostępności apteczniaków boli boli lekko na drugi/trzeci dzień ale nie na tyle żeby przeszkadzało w czymkolwiek.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 7756 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 46687
apteka jak ma nie bolec

It's not Revenge, It's Punishment!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 127 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1569
Widze rozwiazanie sproboje zakupic apteczniaka i przetestuje bedzie wiadomo czy to kwestia under czy indywidualna bo pojawiaja sie takie glosy.

sterydy są jak frugo - raz wieczko pop i nie chcesz stop :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Biję i Testolica i Testovisa i zero bólu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Suple po sterydach.

Następny temat

Pierwszy cykl: X-mass(PH), potem Jungle Warfare, BAM I PA.

WHEY premium