SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Best Body Nutrition

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5604

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam,
zastanawia mnie ta niemiecka firma, której nazwę umieściłam w temacie. Jest to firma naszego sąsiada, a mianowicie Niemiec. Zakupiłam ich białko w sklepie Body - Zone we Wrocławiu, była akurat ostatnia mała puszka. Jeszcze go nie piłam, ale już sobie rozrobiłam porcję na posiłek potreningowy, więc niedługo przekonam się czy faktycznie jest tak smaczne jak twierdzi producent.

Chodzi mianowicie o białko Premium Pro wyżej wymienionej firmy Best Body Nutrition. Z tego, co widziałam na ich stronie, to mają bogata ofertę i dużo produktów.
Zastanawiam się, dlaczego produkty tej firmy u nas na rynku się nie pojawiają, czy ich produkty są kiepskie, czy po prostu jeszcze do nas nie sprowadzają tego.
I mam takie pytanie do Was. Próbował ktoś z Was tych białek Premium Pro? Jakie wrażenia po zjedzeniu ich są, czy jest ono godne polecenia?
A tutaj strona tej więcej informacji na temat tych protein, które są zachwalane jako świetne smakowo -> http://www.best-body-nutrition.com/premium-pro.asp

Zmieniony przez - Asariah w dniu 2009-03-02 19:28:31
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
produkty były na naszym rynku w kilku sklepach
premium pro jak najbardziej, sam pilem kiedys o smaku straciatella i bylo pycha.

a nie ma ich obecnie bo nikt by tego nie kupil po obecnej cenie
uwierz, wczoraj ogladalem aktualny cennik i kalkulowalem przez obecny kurs euro..

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja kupiłam 750 g za 75 zł, w internecie widziałam takiej wielkości opakowanie za 59 zł, zaś 4 kg za 240 zł.
Wiem, że teraz PLN poleciał na łeb na szyję i niestety mamy ogólnopolski problem.
Mam smak jabłko-wanilia i smakowicie pachnie, szkoda, że nie sprowadza się tego i taka kiepska oferta jest. Jednak mam nadzieję, że może ktoś zacznie sprzedawać te proteiny u nas :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 14530 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 62110
przy obecnych cenach 750g za 75 zł to by było tanio
kiedys faktycznie 4kg szlo za 240
sam otworzyłem przypadkiem o smaku serka cytrynowego i jadlem

DORADCA W SUPLEMENTACJI
GG 1844256

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10
hehehehe żadnej rewelacji w tej firmie nie ma standardowy niemiecki produkt mieszany w betoniarce gdzieś w DDR., juz sie tak nie podiecajcie i nie róbcie reklamy jakiejś cienkiej marce, dziwnym trafem pogadaliście sobie w tym samym czasie na forum jakaś kolejna pseduo reklama i tyle smiechu warte
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy moge tak brac ?

Następny temat

Czy na odżywki białkowe jeszcze zawcześnie ?

WHEY premium