SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Beretta - do Renegata

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2836

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Przeczytalem w twoim profilu ze posiadasz Berette 5.56 mm ,
czy prawo wobec broni palnej w Niemczech jest tak liberalne ze pozwala posiadac karabiny automatyczne w domu ???
Jak z amunicja 5.56 x 45 NATO , jest nieosiagalna na rynku cywilnym ( przynajmniej w US i Kanadzie)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
ja moze cos kupie ale jakis rewolwer ;)
wiesz Brudny Harry i te klimaty
tylko gorzej z amunicja





*kazdy robi taka kupe na jaka sobie zasluzyl*

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kto powiedzial ze musza o tym wiedziec Seiken. Zgadza sie mam karabinek;>

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest to karalne licze sie z tym. A mam pozwolenie tylko na bron sportowa. Z amunicja nie ma problemu

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hmmm....nielgalny pistolet to jeszcze ale karabinek
To co ty z nim robisz ? , jezdisz strzelac do lasu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tak; dosyc czesto

Swoja droga nareszcie ktos kto interesuje sie tym samym;)
Karabinek daje mi wieksza satysfakcje niz pistolet;)
A ty masz cos na posiadaniu?

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomysl Amunicja: 5,56 mm x 45 SS 109


Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
skad ty qurwa bierzesz SS 109 , no jeszcze rozumiem M193 (chyba ze amerykanie sprzedaja ammo za kase na piwo( jest troche tych baz wokol Franfurktu).

niestety u mnie automaty sa mocno nielegalne , kupowanie np HK 5 z single shot 9 nabojowym magazynkiem to jak sex przez szybe.
Mam troche tego zelastwa ale jestem w fazie wyprzedazy.
Pistolety i rewolwery :Ruger Redhawk .44mag , SIG 228 9mm Wicox night sign ,SIG 220 .45 Trijcon Reflex , Glock 22 Burris 103 Speed Dot , Walther P99,FN HP Kurt Wickman
Karabiny : Parker - Hale M85 Mac Millan stock i Leupold 10x40 scope , Accuracy Intern.SM .338 Lapua Kalhles 10x scope,
Black Eagle I M3T shotgun TID ammo holder.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ano jest;)
jak kiedys wpadne do Ciebie do Ci pokaze

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 128 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5797
Wiesz Renegat... tak sobie czytam to co piszesz i się dziwię... Jeśli chodzi o te Beretty a dokładnie modele AR 70/90 , SCP 70/90 i AR 70/90 S to 7 m-cy temu była z nimi poważna afera w Torino i "odpowiednie służby" są dosyć wyczulone na tego typu broń. Więc chwalenie się publicznie nielegalnie posiadanym modelem tego typu jest dziecinadą albo głupotą - nazwij to jak chcesz. Szczerze mówiąc jednak wątpie żebyś miał taki KS, ze względu na bardzo trudny dostęp do tych modeli akurat (nawet nielegalny), a poza tym nikt ze znanych mi poważnych ludzi którzy naprawdę "kręcą" rózne rzeczy z bronią, nie będzie tym się chwalił na forum. Ale jeżeli naprawdę masz któryś z tych modeli to sprawdź czy nie jest to od nr: BVY22345-BVY23454. No chyba że kupiłeś ze spiłowanym nr... Nie zrozum mnie źle - ale jak popatrzysz obiektywnie na swoje zachowanie to jest trochę śmieszne... lub głupie - jeśli naprawdę taką broń posiadasz...

Pozdrawiam.
Andrew

Pozdrawiam.
Andrew

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlatego po czesci na forum jestem anonimowy.
W dodatku zadna dzieciniada, nikt Ci nie kaze w to wierzyc.
A dokladnie wiem co mi za to grozi. Jesli ktos sie tym pasjonuje to myslisz ze trudno o taka bron. Gdzie ty zyjesz czlowieku

Renegat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
po czesci masz racje; jeszcze zaczna mnie kontrolowac jakies osoby. Zmienie

Renegat
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Do instruktorow Krav Maga!

Następny temat

Widzieliscie Teleexpress?

WHEY premium