SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bark Kręgosłup ból

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1063

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1331
Witam
W ostatnim czasie borykam się z częstymi bólami bark ( robiłem USG dwa razy żadnych poważnych zmian praktycznie wszystko OK ) ból powraca co kilka miesięcy. Kręgosłup ( RTG lekkie skrzywienie lekarz pokazał kilka ćwiczeń i ma być dobrze) Czy jest jakaś pomoc np książka jak dobierać ćwiczenia , żeby jak mniej obciążały stawy . Kilka już wyeliminowałem, zalecenie ortopedy np wyciskanie na skośnej , pompki na poręczach , wyciskanie zza karku .
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Naawet jakbyś się lepiej poczuł , to lepiej się na nie wybrać szczególnie jak masz umówione na fundusz , mogą pojawić się okresy gdzie są mniej odczuwalne dolegliwości w wyniku kompensacji jednak problem sam zazwyczaj nie przejdzie
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Skoro nie ma żadnych zmian strukturalnych a występują dolegliwości bólowe problem związany jest z dysfunkcją czynnościową. Ćwiczenia i przede wszystkim leczenie (terapia manualna oraz techniki tkanek miękkich) dobierane są indywidualnie po uprzednim badaniu fizykalnym (testy czynnościowe, palpacja itp.). Jak wspomniał kolega wyżej należałoby udać się do fizjoterapeuty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1331
Wiem muszę iść , ale tylko prywatnie na indywidualne zajęcia w NFZ czeka się około 6-8 miesięcy . Zabiegi są szybciej , i po nich ból ustępuję . Tylko ,że to nie leczenie przyczyny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Megabodd
Wiem muszę iść , ale tylko prywatnie na indywidualne zajęcia w NFZ czeka się około 6-8 miesięcy . Zabiegi są szybciej , i po nich ból ustępuję . Tylko ,że to nie leczenie przyczyny


No niestety takie terminy , zabiegi daruj sobie bo jak wspomniałeś nie pomogą za wiele.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1331
Mam zamiar iść na kilka wizyt , a potem już sam postaram się wykonywać ćwiczenia w domu . Zabiegi mam już umówione z uwagi na moje częste kontuje jeszcze ich nie odwołuję .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
Zdecydowanie nie warto tego robić , skoro jest taka potrzeba. Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1331
BPL-G
Zdecydowanie nie warto tego robić , skoro jest taka potrzeba. Powodzenia


Nie rozumiem czego nie warto robić ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2106 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
ustosunkowałem się do Twojej wypowiedzi

Megabodd
Zabiegi mam już umówione z uwagi na moje częste kontuje jeszcze ich nie odwołuję .


a więc odwoływania wizyty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1331
Jasne bede rezygnowal chyba że cos sie wydarzy , ale mam sporo czasu jeszcze .
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból lędźwia (okolice) w ostatnim treningu do teraz..

Następny temat

Leczenie kanałowe- szkodliwe?

WHEY premium