SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo złe samopoczucie na dece

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Ogolnie to przydalaby sie ankieta, żebyśmy wiedzieli z kim mamy do czynienia i jakie jest Twoje doswiadczenie.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Ja ci powiem że jestem na cyklu test DECA i teraz dorzucam na 6 tygodni.

I ziomek od którego biorę soki to doradził mi żebym podczas cyklu już stosowałal mniejsze dawki HCG i teraz cały czas tak robię i jest wszystko ok wyniki gites
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 64 Napisanych postów 631 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 72992
anonimek0
Ja ci powiem że jestem na cyklu test DECA i teraz dorzucam na 6 tygodni.

I ziomek od którego biorę soki to doradził mi żebym podczas cyklu już stosowałal mniejsze dawki HCG i teraz cały czas tak robię i jest wszystko ok wyniki gites

Widziałeś datę ostatniego posta w tym temacie? Kolega już chyba dawno po tym cyklu więc nie pomozesz

Zyj,a nie istniej!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 110
Ogólnie tu chodzi też o podpowiedź innym którzy mogą też tak mieć, oczywiście w moim przypadku to działało działa, dorzucone hcg do cyklu i nie narzekam wręcz przeciwnie jest pozytywnie bardzo.

Ale ja również bardzo dużą jak nie największą wagę przykładam do diety bo wiadomo bez diety żadne środki nie pomogą, a i każdy organizm jest inny jednemu starczy np 300tescia/tydzień a inny lata na dawkach po 600 i wiem że na to nie ma reguły, ja np biorę 300 teścia teraz i 300 deki i efekty są kozackie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaką firme polecacie?

Następny temat

Pro Chem

WHEY premium