SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bardzo niski testosteron.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11999

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Czy Twoj lekarz prowadzacy ma jakis jeden sensowny argument na to ze brak hcg przez 5 lat byl dla Ciebie zbawienny ?

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 2027 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22077
Ja mu powiedziałem swoje on odpowiedział i tyle, nie zagłębiałem się w tą sprawę bo skoro tego hcg już nie wbijałem a lekarz nie opiernicza to co będę dyskutował (: Dał mi też 90 % szans na odblok (: może taki typ człowieka, mleko się wylało, pociesza swoich pacjentòw bo po co ma dołować.
Jest zapłata jest usługa, jaki będzie tego rezultat zobaczymy. Gdybym wchodził na htz a lekarz by olał sprawę hcg można by oceniać wypowiedzi, skoro stosowanie saa jest w czasie przeszłym to to co i jak się stosowało nie ma już znaczenia
Miczelx 5 lat na jednym cyklu to strasznie dużo, z hcg czy bez i tak do powrotu na naturala trzeba mieć niezłego farta.
Odblok skończy mi się dopiero w piątym miesiącu po cyklu, pierwsze wiarygodne badania hormonalne wykonam gdzieś około 6 tego miesiąca od zakończenia - dłużej nie da się tego robić. Zrobię sobie zaraz badanie testa w trzecim dniu od podania hcg, jeżeli stężenie będzie ok to będzie oznaczało że pierwsze 6 tygodni przejdzie gładko.



Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-01-24 22:36:24
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
mart.on
rarytas1
Basik rusz się do specjalisty, czytając że zostało ci już tylko htz po tym co brałeś można się tylko uśmiać no chyba że się zruinowałeś przez ten cały odblok.

Ja zaliczyłem specjalistę, pytam go czy to źle że podczas 5 letniej bomby nie stosowałem hcg a on na to że wręcze przeciwnie. Odblok ma trwać 3 miesiące, hcg 5000 jednostek co 7 dni przez 6 tygodni pòźniej 80 tabletek clomidu i tyle. Jedyna ròżnica jest taka że hcg rozpoczynam nie będąc na cyklu. W sumie odblok 3 miesięczny. Podobno mam 90 % szans na powròt do naturala. Przypomnę że przez 5 lat szły treny, deki( ponad 4 lata non stop między 250 mg - 1000 mg) mietki, turki, winka powyżej grama androgenòw tygodniowo bez żadnych dodatkòw, mostkòw, hcg itd. ale z radością jest przedwcześnie






Zmieniony przez - rarytas1 w dniu 2017-01-24 12:41:21


Wręcz przeciwnie? A rozwinął to jakoś

pewnie dobrze dla lekarza,bo teraz moze chociaż hcg spróbowac zapodac,a tak miałby mniejsze pole do popisu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1717
Chłopaki kontynuując. Lecę dalej hcg. Odstawiłem exe i po kilku dniach wywalilo mi trochę pryszczy na twarzy.
Humor mieszany w jeden dzień spoko samopoczucie w drugi depresja. Jajka moze sie nie powiększyły ale jak by sie zrobiły twardsze. Porannego zwodu jeszcze nie ma ale w nocy budzę sie z lekko stojąca palom. I coraz częściej przesypiam całą noc co od dlugiego czasu z tym był problem.

Dodam jeszcze ze lykam 5-6g WitC na zbicie kortyzolu i magnez z Witb6 i cynk przed snem.


Zmieniony przez - Basik91 w dniu 2017-01-28 13:33:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1717
Chłopaki mam pytanie. Od tygodnia biorę clomid 50mg plus nolvadex 20mg. Kiedy iść zrobić badania? Wczoraj dołożyłem proviron 25mg na poprawę samopoczucia bo po clomidzie fatalnie się czuje. Samopoczucie marne ale libido powoli zaczyna sie budzic. Z rana pałka coraz częściej sterczy i nawet większe zainteresowanie sexem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
badałes testa przed wejsciem na sermy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
po 2 tyg na clomidzie mozesz wybrac sie do labu zbadac hormony

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1717
Teścia nie badalem.
Estro i prl w widelkach.
Dodam ze przy 5dniu jak wszedlem na sermy rano obudzilem sie z taką chcicą ze masakra ale to tylko jeden dzień taki miałem.
Później libido w dół.
Dziś zrobiłem badania.
Pod wieczór zobaczę jak to wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 108 Napisanych postów 1225 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 44917
szkoda bo to on własnie leżał, na sermach zazwyczaj spada,i po jeszcze tez troche... a zanim sie unormuje...dlatego najlepiej z wyzszego pułapu wchodzic na sermy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 104 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1717
A czy w takim razie mogę Sermy pociągnąć dłużej?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyniki teścia,skala tylko do 15???

Następny temat

Pierwszy cykl SSA

WHEY premium