SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Barcelona Czy Real

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 25816

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2846 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10180
erminho ... przecież Albertini nie przeszedł do FC Barcy ... albo ja o niczym nie wiem

Africa have Cameroon , Barcelona have Eto'o ... ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 13700 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 60920
no ja to djcuba nie wiem...no ale przeciez gra Albertini w Barcy, wiec chyba jednak przeszedl no nie mow djcuba, ze o tym nie slyszales?
ja o samym transferze nie slyszalem, ale widzialem Go jak gral w LM

Doradca w dziale ,,Piłka nożna''

Nagrody w Typerze sfd.pl funduje Sklep Kibica http://www.ISS-sport.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
Środa, 26 stycznia 2005

"Demetrio Albertini został dzisiaj oficjalnie zaprezentowany jako nowy zawodnik FC Barcelony. "- Właśnie spełniam swoje marzenia" - powiedział podczas prezentacji Włoch.

Piłkarz jest bardzo zadowolony z przejścia do "BlauGrany". - Nie ukrywam, że osoba Franka miała duży wpływ na moją ostateczną decyzję. Jednak nie motywuję jej tylko tym faktem - podkreślił Albertini.

Prawdopodobnie w najbliższym meczu ligowym, fani "Barcy" będą mogli zobaczyć Demetrio w akcji."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Mialem na mysli Albertiniego, a jak nie wiedziales o jego transferze to masz słabe informacje, bo dosyc glosno o tym bylo. :-]

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
Tudor o Cole'u wiem ze podobno rozmawial z Chelsea i zrobiła sie wielka afera wokol tego i Cole zdenerwował sie na dzialaczy Arsenalu ze mu nie wierza ze takie zajscie nia mialo miejsca i toczys sie sprawa wokol tego i Cole chcial odejsc, ale mysle ze nie zrobi tego bo czas leczy rany, a klub zrobił dla Niego wiele zeby pzenosic sie teraz, tak mysle

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 334 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7220
<----------- widac już czyim kibicem jestem :P Dobre trensfery mam nadzieje pokażą że zarząd Barçy jest the best i ich mafia też :P Jako kibic Barçelony mam szacunken dla paru graczy Realu: Casillasa, Zidana, Raula. Ale figo to fred i powinien zakończyć karierę i tyle. No a tak na marginesie











CAMPEONES!!!!!!!!!! :D VISçA EL BARçA!! :D

SFD rzondzi :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Ty sam kur... fred jestes. Możesz tak mowic do swoich kolegow, ale jakis szacunek trzeba miec do pilkarzy. nie przesadzaj. Czemu niby on dla Ciebie jest "fredem"? Bo przeszedł z Barcy do Realu?? ha to jest zycie.

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 88


gdyby real ściągn
ął crissa i wywalił zidana n aławe to by grali lepie
viva criiisss is the best
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 894 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 6281
Bakas ile ty masz lat?? hehe teraz w kolko bedziesz gadal "Cris is the best" no jest dobry raz napisales to starczy ci a tak pozatym to Real obecnie ma przereklamowane gwiazdki z beckhamem na czele

WISLA KRAKOW << >> MANUTD

WWW.MANUTDPICS.COM
WWW.WISLAKRAKOW.PL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1405 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3601
Dlatego potrzebna jest im świeża krew. Przy transferach teraz sie patrzy na medialnosc piłkaraza niestety A Real to wielka firma, ktora chce miec po prostu gwiazdy. Ale trzeba przyznac ze ich gra jest nadal miła dla oka.

Galaktyczny Madryt F.C
29x mistrzostwo Hiszpani
Nur Real

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Program w telewizji na temat kibiców

Następny temat

POLSKA piłka !!!

WHEY premium