SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ban

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1381

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 8
12 czerwca otrzymałem bana od moderatora "Pitt Bull". Ban został wystawiony na czas nieokreślony bez żadnego ostrzeżenia czy tez upomnienia ze strony moderatora. W moim mniemaniu ban na czas nieokreślony a podejrzewam w tym momencie kasacja konta był wystawiony zdecydowanie niesłusznie.

Jestem stałym klientem sklepu który zakupił towar w sklepie za ponad 1500 zł na to i na poprzednie konto, a usunięcie mojego konta uniemożliwia mi wykonanie jakiegokolwiek dalszego zakupu. Posiadałem także abonament do końca 2008 roku wiec, kasacja konta równa jest w pewnym stopniu z kradzieżą mojego abonamentu. Wysyłałem wcześniej e-maile w tej sprawie jednak spotkały sie z zupełnym brakiem odpowiedzi.

W wypadku braku jakiejkolwiek reakcji, lub reakcji podobnej do moderatora "pitt bull" będę musiał zaniechać użytkowanie forum SFD a co za tym idzie zakupów w sklepie.

Jednoczesnie uczulam zezzdaje sobie sprawe decyzje moderatorow nie nalezy podwazac na forum publicznie, lecz z powodu braku abonamentu, wykupionego na zbanowane konto nie moge wyslac maila do moderatora. A maile do administracji nie spotkaly sie z odpowiedzią.

Były użytkownik Opole.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 8449 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48421
jak to nie mozesz wyslac do moderatora? podaj moze powod dlaczego zostales zbanowany przez pittbulla. Pozatym on daje bany bardzo rzadko i jesli juz daje to daje na krotko, wiec musiales mu niezle zajsc za skore.

To ze masz abonament i robisz zakupy w sklepie nie daje ci zadnej taryfy ulgowej wystarczy sie dobrze zachowywac i czytac regulamin. Czyms zes chlopaka naprawde rozzloscil, wiec nie miej pretesji.

... .. .

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
bana dostales napewno nie za nic
napewno tez napisalem Ci na ile go dostajesz
i Twoja w tym glowa zeby sie zglosic do mnie o sciagniecie
zadnego maila nie dostalem , gdybym dostal bym na 100% odpisal (jest nawet mozliwosc ze wysylales gdy powiadomki z forum nie dzialaly)...

2007-06-12 10:19:32 kto: Pitt Bull kogo: Opole blokada:

ban sciagniety

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Usunięty przez Pitt Bull za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o zjdeice bana-grzbig

Następny temat

Prośba o przesunięcie tematu

WHEY premium