SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie krwi pod kątem HIV...

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11853

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Dziś byłem u mojego lekarza prosić o skierowanie na badanie kwri pod kątem HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową - a ta mi powiedziała że nie może mi dać takiego skierowania bo od tego jest dermatolog...
Em... co ma dermatolog do np. HIV?

Wesoły wegan :)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1226
nom zadne skierownie stary nic nie placisz ja to robie raz na jakis czas te badania na hiv czekasz te trzy miechy od momentu jak ci gumka w domu uciech strzelila za darmo anonimowo oddajesz krew za tydzien sa wyniki odczytuje je psychlog zreszta przed badaniem tez jest rozmowa z psychlogiem w jednym pokoju z pielegniarka ;) no nic zycze zdrowia tzn minusa ;]

"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30053
jak niewiadomo o co chodzi to o co chodzialbo sie ****ie nie chce...tak jest zazwyczaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Znaczy się że mnie głupi babsztyl porobił czy jak?

Zmieniony przez - Kruszek w dniu 2008-12-15 22:12:00

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Idzie o to, że lekarz poniósł by koszty za wypisane skierowanie, więc odesłał Cię gdzie indziej żeby kto inny je wypisał (może).
Poza tym to badanie jest konieczne czy na Twoje życzenie?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Badanie jest na moją prośbę...

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 838 Wiek 44 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 37787
ginekolog, dermatolog, rodzinny, oni moga wystawic skierowanie

bez skierowania w prywatnym lab., taki tez moze kosztowac ze 30-40zl wiec tez nie dużo

Dwie najlepsze chwile w życiu ?- początek orgazmu i koniec srania

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W takim razie w myśl niepisanego / pisanego (niekiedy) prawa lekarz nie musi Ci dać skierowania na badanie na życzenie czyli jeśli nie ma ku temu wskazań medycznych, lub dać ale zapłacisz za to badanie sam.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
40 zł? Łiii tam - to co ja się będę z tą starą idiotką wykłócać. Ile się przeciętnie czeka na wynik takich badań?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wysokość zależy bodajże od testu jakim dysponuje lab, więc wacha się ona od kilkunastu pln do nawet kilkuset - w tym cały myk. Okres oczekiwania jest również różny.
Zawsze też możesz zrobić anonimowo i bezpłatnie.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 93 Napisanych postów 17167 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56957
Anonimowo i bezpłatnie?

Wesoły wegan :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tak są miejsca / poradnie gdzie zgłasza się delikwent i prosi o wykonanie takiego badania ponieważ np miał kontakt z niepewną osobą i teraz jest w kropce.
1

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

padnieta wątroba

Następny temat

Ciąza? czy jest możliwa

WHEY premium