Treści publikowane w tym dziale mają charakter informacyjny i stanowią wymianę doświadczeń użytkowników. Nie zastępują konsultacji lekarskiej, diagnozy ani indywidualnej porady medycznej.
W przypadku problemów zdrowotnych, podejrzenia choroby lub stosowania leków skonsultuj się z lekarzem lub wykwalifikowanym specjalistą.
Szacuny
93
Napisanych postów
17167
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
56957
Dziś byłem u mojego lekarza prosić o skierowanie na badanie kwri pod kątem HIV i innych chorób przenoszonych drogą płciową - a ta mi powiedziała że nie może mi dać takiego skierowania bo od tego jest dermatolog...
Em... co ma dermatolog do np. HIV?
Szacuny
1
Napisanych postów
219
Na forum
17 lat
Przeczytanych tematów
1226
nom zadne skierownie stary nic nie placisz ja to robie raz na jakis czas te badania na hiv czekasz te trzy miechy od momentu jak ci gumka w domu uciech strzelila za darmo anonimowo oddajesz krew za tydzien sa wyniki odczytuje je psychlog zreszta przed badaniem tez jest rozmowa z psychlogiem w jednym pokoju z pielegniarka ;) no nic zycze zdrowia tzn minusa ;]
"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>
Szacuny
21060
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577368
Idzie o to, że lekarz poniósł by koszty za wypisane skierowanie, więc odesłał Cię gdzie indziej żeby kto inny je wypisał (może).
Poza tym to badanie jest konieczne czy na Twoje życzenie?
Szacuny
21060
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577368
W takim razie w myśl niepisanego / pisanego (niekiedy) prawa lekarz nie musi Ci dać skierowania na badanie na życzenie czyli jeśli nie ma ku temu wskazań medycznych, lub dać ale zapłacisz za to badanie sam.
Szacuny
21060
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577368
Wysokość zależy bodajże od testu jakim dysponuje lab, więc wacha się ona od kilkunastu pln do nawet kilkuset - w tym cały myk. Okres oczekiwania jest również różny.
Zawsze też możesz zrobić anonimowo i bezpłatnie.
Szacuny
21060
Napisanych postów
71746
Wiek
43 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
577368
Tak są miejsca / poradnie gdzie zgłasza się delikwent i prosi o wykonanie takiego badania ponieważ np miał kontakt z niepewną osobą i teraz jest w kropce.