SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badanie na Hiv

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1408

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279
Witam mam pytanko po jakim czasie od ewentualnego zakażenia można robić test na obecność wirusa hiv, wiem że są badania III generacji i IV. Jeśli ktoś się orientuje proszę od odp.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Znajdź w necie regionalny punkt PKD - idź na wizytę i pogadaj. Wszystko Ci wytłumaczą co/jak/kiedy. Porady są anonimowe, badania się anonimowe i bezpłatne.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 27 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 279
Niestety ale mieszkam w takim miejscu ze do najblizszego punktu mam daleko dlatego pisze na forum. Chce sie dowiedziec po jakim czasie najszybciej moge sie przebadac zeby miec te 99 procent pewnosci . Wiem ze test III generacji mozna wykonac po 12 tygodniach dopiero a jak jest z testem IV generacji podobno juz po 14 dniach mozna sie badac i mozna wykluczyc zarazenie na 99, 90 procent. Po prostu nie moge tyle czekac 3 miesiace to za dlugo. Jesli ktos sie orientuje lub sam sie badal niech da mi znac.

Zmieniony przez - robert.zyla w dniu 2014-12-04 13:04:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
A nie pomyślałeś, że każdy PKD ma linię tel na którą możesz zadzwonić i zapytać u źródła... Czy nie masz tel a do najbliższej budki też masz strasznie daleko...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 154 Napisanych postów 1971 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15863
Polecam ten film na temat HIV

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21773 Napisanych postów 71322 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575911
Oglądałem podobne filmy n/t szczepionek, leków, suplementów, mleka. Dają do myślenia.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dziwny brzuch :/

Następny temat

Ropne krostu z tyłu szyi.

WHEY premium