SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania skóry ? gdzie ?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1270

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1186 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8663
Witam, chciałem zapytać gdzie moge zrobić (u jakiego lekarza) badania skóry,by się dowiedzieć jaką mam skóre,cere ... ,czy mieszaną,wrażliwą czy tłustą ? napewno te badania pomogły by mi w doborze kosmetyków pielęgnacyjnych,gdyż przez ostatnie 2 lata stosowałem kosmetyki do cery tłustej (strasznie się świece na twarzy) , a ostatnio jak byłem u kosmetyczki dowiedziałem się ,że mam cere wrażliwą i od paru miesięcy stosuje kosmetyki do cery wrażliwej, przeciw alegrią itp itd, ale nie widze jakiś większych rezultatów ... jeśli kto kolwiek wie, gdzie moge takie dogłębne badanie zrobić i do jakich na początku miejsc się udać to proszę o parade ;)

Instagram : zdrowie.odzera

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam.
Tym zajmuje się lekarz dermatolog.

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21779 Napisanych postów 71347 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575995
Dermatolog / kosmetolog.

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ból kolan

Następny temat

Czerwona wysypka wokół oczu

WHEY premium