SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 518

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1100
Witam robiłem cykl na propie i 2 dni temu skonczylem brać 20 tabs clomidu ale będe brał jeszcze nolve pare dni bo brałem profilaktycznie bo robilo sie lekkie gino i z tego co wiem lepiej brac ja troche dłużej niż pct.Czuje sie raczej tak jak przed cyklem czy moge iść juz zrobić badania zeby się upewnić czy wszystko ok czy wyniki beda jeszcze niewiarygodne?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
jak chcesz wiarygodne wyniki to poczekaj z 3 tyg po skończonym pct

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1100
A wynik czego będzie teraz niewiarygodny samego testa bo sermy podnoszą czy estro/prolki itd tez ?
Bo jeśli tak to bym sobie wiekszośc już zrobił a poźniej np samego testa tylko




Zmieniony przez - xavo123 w dniu 2020-04-28 12:11:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1660 Napisanych postów 5479 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 94310
dla Ciebie najważniejsze będzie lh i fsh które będę dalej sztucznie podbite przez sermy.

when im going to do some mountaineering actually im going back home

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 29 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1100
Wiem to i sprawdzę później lh/fsh chciałbym wiedzieć czy estro/prolaktyna/progesteron i test będą wiarygodne teraz bo nigdy nie badałem a chcem sprawdzić jak to wygląda u mnie tylko nie wiem czy teraz warto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Nie będą teraz wiarygodne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
rob wszystko za jednym razem... wg sztuki.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Badania

Następny temat

Skutki Teścia

WHEY premium