SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po 2 tygodniach

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 791

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Cześć ,w poprzednim temacie wstawiłem wyniki badań e2 było 103, wziąłem według zaleceń tutaj ,jednego tabsa symexu zjechało mi do 5 (zbadałem się dzień po wzięciu ponoc słyszałem ,ze zle bo zawsze zbija do zera od razu )wiec przyladowalem hcg 2500j plus zacząłem dzielić dawki testa poniedziałek/czwartek po 0,5 ml
Dzisiaj zrobiłem badania kontrolne i tak po 12 dniach poziom E2 z 5 do 65 prolka z 10 do 12,5
Czy ten skok E2 o 60 jest normalny ?czy to zbyt duży jak na taki odstęp czasowy? Po osttanim zbiciu boje sie wziąć nawet 1/4 tabletki,żeby znowu nie zjechać za bardzo
Zbijać czy znowu za dwa tygodnie zbadać się i dopiero potencjalnie wziac 1/4 exe ?
Wstawiam fotki po zbiciu i po 2tygodniach
Myślałem żeby noże brać profilaktycznie co miesiąc 1/4 exe








Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-06-13 13:15:28
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Wiad
Moim zdaniem stres może mieć bardzo duży wpływ na hormony. Kortyzol, prolaktyna, e2 może trochę mniej, ale biorąc pod uwagę, iż co do zasady układ hormonalny "dostosowuje się" do zmiennego składnika - też w pewnym sensie. Dlatego zadbaj o sen, głowę, a gdy to nie pomoże - pomyśl o farmakologii.


Powiem ci ja strasznie reaguje na stres,jeśli już jak to ująć,wejdzie mi do głowy to dosłownie drąży mi przez dłuższy cxas dziurę w głowie mało jem ,przebudzam sie w nocy i nerwa mam takeigo ,ze kto sie odezwie najchętniej bym wiadomo co zrobił.
Ale jak ten stan nie dojdzie mi do głowy bądź minie to olewka totlatna na wszystko wokół co sie dzieje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 667 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40179
Wszystko zależy jak się czujesz na tym poziomie ;) 60 jeszcze spoko jak jesteś na masie. Możesz dawać 0.5tabsa 2rasy w tygodniu profilaktycznie (np. do każdego strzała testa) i po pewnym czasie sprawdzić na jakim poziomie ci się trzyma estro przy takiej dawce ;) musisz wszystko dopasować do siebie bo każdy inaczej reaguje ;)


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2023-06-13 13:38:07

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
LevelPl
Wszystko zależy jak się czujesz na tym poziomie ;) 60 jeszcze spoko jak jesteś na masie. Możesz dawać 0.5tabsa 2rasy w tygodniu profilaktycznie (np. do każdego strzała testa) i po pewnym czasie sprawdzić na jakim poziomie ci się trzyma estro przy takiej dawce ;) musisz wszystko dopasować do siebie bo każdy inaczej reaguje ;)

No właśnie czuje się ok trochę mnie głowa boli ,ale to chyba przez ciśnienie od kilku dni
Ale boje się k****sko ,ze pół tabsa za mocno mi zbije ,ewentualnie myslaem spróbować najpierw jeśli coś by się działo to 1/4 exe co czwartek
Czy lepiej poobserwować teraz i za 2tygodnie powtórzyć ?
A załóżmy ,te 0,5 tabsa profilaktycznie i po jakimś czasie zbadać się ? Bo słyszę różne rady ,ze niby zzwsze exe zbija do zera i żeby odczekać z badaniami te 5dni,żeby wynik był równomierny



Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2023-06-13 13:38:07


Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-06-13 13:46:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 667 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40179
Nie sądzę zeby zaklamywalo i zbijlo do 0, mi exe brane 12.5mg (pół tabletki) e2d zbiło estro z 130 do 30 po 2tygodniach. Badane właśnie następnego dnia po exe. Brane 0.5tabs 2razy w tygodniu trzymało mi na poziomie 60 estro. A leci 450testa tygodniowo prawie. Ja wracam do dawkowania e2d bo jednak lepiej się czułem na niższym estro.

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
No ja osobiście parcia nie mam na wyższe dawki, pasuje mi ten system co teraz pon/czw po 0,5ml czyli po 125 mg więcej jakoś energii mam i mniejszego nerwa i liczę ,ze mniejsze skoki hormonów będę miał.
Czyli mówisz ,ze wynik mój po zbiciu jest raczje wiarygodny? A to noe jest zbyt szybki wzrost e2 po ledwie 12 dniach ?(wybacx jeśli głupie pytania zadaje ,ale wole mieć wiedzę na każde które mnie nurtuje :D
11 lipca wyjazd mam za granice ,zbadam się jeszcze tydzień przed co i jak zobaczę ewentualne wzrosty bo może nie będzie aż takich dużych to zostawię póki co ,a jeśli nie to spróbuje 1/4 tabsa co iniekcje

Widzę tez podatny jesteś na zbijanie jak ja ,to myśle mniejsze dawki moje w porównaniu do twoich prawie 2x to 1/4 by trzymało w ryzach
Mi tez w ogóle zaczęło ro się dziać jak zmieniłem teścia w sensie stężenie 250 mg ale według badań 245 miał z androxa ciekawe jak znowu wejdą te podrabiane kd dila



Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-06-13 16:56:47

Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-06-13 17:01:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Musisz regularnie zbijać żeby utrzymywać e2 na jakimś poziomie. Jakim? To zależy od badań i od tego jaki poziom chcesz. Też brałem 12,5mg dwa razy w tygodniu jak kolega wyżej do 2x250mg tygodniowo i 12,5 mety i miałem estro po dwóch miesiącach 130. Więc jak widzisz nie ma się co tutaj sugerować nami, trzeba dobrać pod siebie. Jak jesteś wrażliwy na to exe to brałbym narazie 1/4 tabletki np. w czwartek. I znowu badanie , tylko opracuj jakiś schemat jak z tym hcg i testem. Ważne żeby nie zmieniać na łapu capu bo to jest wszystko powiązane.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Test sztywno pon/czw, hcg póki co zacznę w sobote 500j,a jak wrócę z wyjazdu będę dawał wtorek /sobota po 500j
To mówisz zacząć już od teraz 1/4 w czwartek, a Jak wtedy bo w lipcu wylatuje 11 na tydzień coś ske wtedy może stać, w sensie po dłuższym czasie brania IA może być wtedy wyskok e2 jeśli bym na tydzień odstawil? Bo nie będę brał ze sobą na lotnisko exe :D
Bo z początku myslaem ,żeby narazie do momentu wyjazdu nie ruszać e2 bo może Max skoczy do 2x norma ,ale jednak głupi pomysł by to był później bym na szybko zbijał przed wylotem
Póki co z estro 65 czuje się super sprzęt furczy wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Pisałem Ci w tym drugim temacie że tak będzie. Jak ok 60 pasuje to musisz tak brać exe żeby w badaniu następnym za np. dwa tygodnie było w tych okolicach. Exe fizycznie niszczy estro, wiadomo że nie będzie równo 60, ale musisz tak trzymać e2 żebyś nad tym Panował. Test i hcg podnosi estro, exe jest tutaj przeciwwagą i zbija. Musisz tak to ustawić żeby za bardzo nie wybijało przy stałym schemacie i tyle.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 102 Wiek 32 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2396
Tak pamietam jak pisaliśmy ;)
To czyli tak,mam dwie iniekcje w tygodniu i jedna z hcg ,raz dołożyć 1/4 exe (wezmę w poniedziałek bo biorąc w czwartek nie puszcza mnie w piątek pracy żebym badania zrobił )zbadam się po pierwszej dawcę exe i po dwóch tygodniach ,od pierwszej dawki i będzie jasny klarowny wgląd jak to wyglada.
Powiedzcie mi tylko,jak z kwestia wyjazdu,jak odstawię exe nie będzie to jakieś szkodliwe? Bo wiadomo na wyjeździe zero dbania l siebie ;P

I oczywiście dziękuje zs wszelkie rady i porady





Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-06-13 23:56:05

Zmieniony przez - Szmitek21 w dniu 2023-06-14 00:00:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Jak jedziesz na tydzień i nie chcesz brać saa to przesunął bym i strzał z testa i hcg na dzień przed wyjazdem i wtedy ewentualnie też wziął swoją dawke exe. I na wyjeździe głowe spokojną. Z drugiej strony tydzień bez exe też nie powinien nic popsuć. A hcg tym bardziej ug to bij raczej 2x500/week.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 667 Napisanych postów 1090 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 40179
Jak odstawisz exe to co najwyżej spowrotem ci estro się podniesie. Ale w tydzień to bez paniki, nie powinno być tragedii ;)
1

S ex
A lkohol
A naboliki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Turanabol , tadalafil

Następny temat

Co na rozruch?

WHEY premium