SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Badania po cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2076
WIEK: 28
2. WAGA: 74-75
3. WZROST: 172
4. WYMIARY:
-biceps: 42,5
-klatka: 117
-udo: 58
-talia: 78
5. STAŻ NA SIŁOWNI: zaczalem cwiczyc na silowni kolo 10 lat temu jednak bywaly okresy gdzie nietrenowalem regularnie
6. DIETA:
-białko: 3g
-węglowodany: okolo 7g (nie zawsze az tyle sie uda dostarczyc)
-tłuszcz: 2g
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 4 cykle 1-11 prolo 200mg e4d, 1-6 meta 15 mg ed, 1-4 meta 15 mg ed 1-11 susta 250 mg e4d, 1-5 meta 20 mg ed, 1-12 omka apteka 250 mg e4d (tutaj cykl musialem przerwac szybciej gdyz zgubila sie recepta na ostatnio paczke omki, w 5tym tygodnii zszedlem z omka na 250 mg e5d w celu wydluzenia cyklu a dwa ze apteka to jednak apteka i bylo za mocno)
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa, sila
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: meta + omka, niedawno zakonczylem odblok
11. POZIOM BF%: okolo 9 %
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): typowy ektomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE: dipy +48 kg 9 powtorzen, podciagniecia nachwytem + 32 kg 6 powtorzen (wyniki z zawodow wiec pełne ruchy silowe)

Witam

Jestem po cyklu

1-5 meta 20 mg ed (w ostatnim tygodniu zszedlem na 15 mg)
1-10 omka 250 e5d (tu na poczatku bylo e4d ale od 4 tygodnia zmienilem na e5d poniewaz zgubila sie recepta na ostatnia paczke omki, nie bylo mozliwosci zalatwienia nastepnej a nie chcialem konczyc cyklu po 8 tygodniach)

Odblok wygladal tak

Po 3 tygodniach od ostatniego strzalu omki hcg co trzy dni 5000 uj (pierwszy strzal 2000 potem trzy razy po 1000) Planowalem hcg 10 000 (4x po 2500) ale balem sie ze mi estro podbije za bardzo bo mialem z tym lekki problem podczas cyklu a cykl wsumie dlugi nie byl, kosmicznych dawek tez nie bylo wiec zakupilem tylko jedna paczke pregnylu.

Po trzech dniach od ostatniego hcg polecial tamoxifen przez 3 tygodnie. Pierwszy tydzien 40 mg ed, drugi i trzeci 20 mg ed

Dodam jeszcze ze od okolo 2ch tygodni biore TAD 600 w dawce 600mg e4d

I teraz tak, wszystko bylo fajnie pieknie, podczas odbloku wszystko wsumie git, odblok skonczylem jakos 4-5 dni temu i moj problem polega na tym ze aktualnie mam slabe libido i fajka taka troche na wpol miekka w sytuacji gdy powinna sterczec jak maszt na jachcie. Nie jest z nia tragicznie bo da rade poruchac ale no to nie jest tez to co powinno byc. Planuje zeby wybrac sie na badania tylko teraz pytanie czy po tych kilku dniach po odbloku juz mozna na nie smigac czy jeszcze jakis czas odczekac zeby wynik byl miarodajny ? Co powiedziec w labie ze maja zbadac? testosteron i e2? I co myslicie o tej sytuacji ? Generalnie myslalem ze sie dobrze odblokowalem bo sila prawie wogole nie spadla, obwody i waga tez naprawde niewiele ale no teraz juz nie wiem co o tym myslec, nie wiem moze sobie wkrecam i sie pofilmowalem, dodam tez ze sie rozchorowalem kilka dni temu ale to chyba nie ma wplywu. Troche sie niepokoje bo fajnie sie utrzymalo to co zrobilem na cyklu i chcialem ta forme utrzymac do nastepnego ktory planuje zaczac w czerwcu/lipcu a dwa ze dziewczyna niezadowolona z mojego slabego libido hehe. Dodam jeszcze ze nie zrobilem badan przed cyklem ale z tym niestety juz nic sie nie zrobi. Pozdrawiam i dzieki z gory za pomoc



Zmieniony przez - R. w dniu 2017-03-17 14:50:50

Zmieniony przez - R. w dniu 2017-03-17 14:52:07
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2076
Moze zbadam chociaz samego testa zeby zobaczyc czy jestem wogole w widelkach, zobacze w poniedzialek bo i tak w week laby zamkniete a dzisiaj juz czuje sie lepiej niz wczoraj takze moze sie troche za bardzo powkrecalem ze cos jest nie tak. Wiem ze calosc zrobic najlepiej ale no trzeba miec tez pieniadze na zycie. W kazdym razie dzieki za pomoc i pozdrawiam


Zmieniony przez - R. w dniu 2017-03-18 11:54:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedyś były takie teorie żeby cloma zastąpić samą nolvą, bo po clomie sajdy a po nolvie nie, ale to dawno temu było. Teraz podstawa to clomid. HCG też mało. Teścia nie masz co badać. Zbadaj LH, FSH i estradiol, prolaktynę, progesteron.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Trochę babol z tą nolvą ale rozumiem, że sam na to wpadłeś?
Clom i HCG to podstawa dobrego PCT.
Trzeba było zrobić chociaż badania przed PCT to byś wiedział na jakim poziomie jest estro i przywalić więcej HCG.

Zrób badania i wróć.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2076
Nom wczesniej odblok robilem zawsze na clomie i bylo dobrze, ostatnio troche uslyszalem dobrych opini na temat tamoxa do odbloku i stwierdzilem ze sprobuje na sobie, a dwa ze z tym estro byl lekki problem to sobie mysle ze tamox bedzie jak talala no ale czasami lepiej za duzo nie kombinowac :) chociaz no slyszalem ze chlopaki odblokowywali sie samym tamoxem i bylo wszystko git. W kazdym razie na przyszlosc juz napewno bedzie lecial clom na PCT. Ok to zrobie LH, FSH, estradiol i prolaktyne, a testa czemu nie badac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
jak nie badać? testa obowiązowo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2076
No i gra bo juz zgupialem jak przeczytalem wypowiedz wyzej ze testa nie ma co badac. To podsumuwujac ide do labu i powiedziec ze chce miec zbadany poziom testa, estradiol i co jeszcze do tego potrzeba ? prolaktyne pewnie tez warto zbadac


Zmieniony przez - R. w dniu 2017-03-17 17:14:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
test
e2
prl
prog
lh
fsh

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Z innej beczki , moim zdaniem za krótko byłeś na cyklu , nie potrzebie też meta szła na kick start.
Ja bym poleciał taki cykl.

1-16 [20] omka meta 11-17 lub 15-21

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Jakie to ma znaczenie jeśli gość już jest po odbloku? Nie rozumiem

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2076
dzieki lodzianin1 ! wnc1964 Tak wiem ze za krotko, cykl byl planowany na dluzej jednak tak jak pisalem w pierwszym poscie zgubila mi sie jedna recepta na omke i mialem jedna paczke mniej niz mialem miec, pech chcial ze stracilem w tym czasie dojscie do recept, a nie chcialem mieszac towaru z apteki z tym co da mi dil dlatego cykl zostal skonczony wczesniej. A metke na kick start nie raz stosowalem w malych dawkach i uwazam ze robi bardzo dobra robote :)



Zmieniony przez - R. w dniu 2017-03-17 17:54:28

Zmieniony przez - R. w dniu 2017-03-17 17:55:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Co apteka to apteka ale tez spokojnie mogles mieszac i pociagnac sobie na ug, jesli by cos bylo nie tak z towarem zawsze mozna dawke podbic. Dobrych mixow nie brakuje na rynku.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gula po zastrzyku w pośladek. 2 tyg. temu

Następny temat

Ari dawki, gino

WHEY premium