SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BOKS KOBIECY

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7902

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie pisz ****a dużymi literami bo mnie to w****ia i pewnie nie tylko mnie.

"Nie walczę w żadnym określonym stylu. Nigdy nie wiesz co zrobię i ja sam tego nie wiem. Mój ruch jest rezultatem twojego ruchu, moja technika jest efektem zastosowanej przez ciebie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK ALE NIE MUSISZ AŻ TAK SIE BULWERSOWAĆ
i używać takiego słownictwa, przecież mozna normalnie to napisać. Jestem tu nowa i jeszcze całowicie nie wiem jakie panują tu zwyczaje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
no bruce
bo pani Ida ci skopie dupcie

Ida masz jakies swoje foto np z walk?

ale jak masz inne to nie pogardze

pozdrawiam

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Takie teksty do dziewczyny? a czym cie wkurzyła? pytaniem o osiągnięcia? a twoje słownictwo to część wyszkolenia bokserskiego? więcej z toba nie rozmawiam, za niski poziom intelektualny, Foret Gump to przy tobie geniusz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GŁUPIEJ SZMATY SZUKAJ U SIEBIE W RODZIMIE.
Niewiem co cie tak wkurzyło ale chyba nie pytanie o twoje osiągnięcia? Weszłam tu po to żeby zciągnąć opini fachowców /bo za takowych sie uważacie/ ale chyba pomyliłam adresy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
nie mam ochoty pisac dlaczego
poczytaj
przy tak niskim poziomie intelektualnym jaki reprezentuje nie powinno to byc problemem

tak w ogole to jakich fachowcach ty mowisz ? niestety nie zdobylem mistrza swiata wbc, zeby doradzic ci cokolwiek na temat boksu zawodowego, ale to co powiedzialem chyba nie wymaga znowu czegos takiego
okazalo sie zreszta, ze wszystko wiesz lepiej ode mnie
za to jack ma znajomosci w swiecie bokserskim i pewnie nie raz plakal jak grali mu jego hymn

koncze juz to wymadrzanie sie

jakbys mogla napisac z jakiego jestes miasta i w jakiej walczysz wadze, to dam ci namiary, jezeli beda w poblizu jakies zawodniczki

przepraszam za taki zwrot i jest mi glupio za to co powiedzialem, ale pierwszy raz ktos pozwolil mi poczuc sie jak wiejski madrala

powodzenia na ringu

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No już lepiej esco uczysz się, może ludzie z ciebie bedą?ale lepiej mi na duszy za przeprosiny tej dziewczyny a co do hymnu o grali go grali ale czy to ważne, ja wtedy niepłakałem tylko myślałem o następnych osiągnięciach ale nie jako zawodnik za stary jestem Esco.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
jack1 czemu ******lisz takie farmazony i udajesz jakiegos doswiadczonego, zmeczonego zyciem fightera

widac ze cwiczyles tylko machanie sztacheta
lub walenie gruszki i to nie bokserskiej

bo bys tak tu nie podskakiwal
tym bardziej do ludzie ktorych nie widziales
i kupe o nich wiesz




a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 7936 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 45419
i wypelnij profil

a z was to dupy nie prowokatorzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale u was kultura, argumentów brak to i kultury brak, nawet nie chce się z wami pisać. Myślałem że tu grono fachowców, trenerów, działaczy a tu garstka szczeniaków którzy myślą że mają pojęcie o sportach walki. Nudzicie mnie, nie chce się z wami pisać. Może spytacie swoich tren erów, co macie pisać, będzie ciekawiej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sport - zdrowie czy kalectwo ???

Następny temat

szkoły walki totalnej

WHEY premium