SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BIO REAKTOR .. czy to mozliwe ?

temat działu:

Doping - zdjęcia

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3171

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
z tym ze lepsze od polskiej to zes pojechał;D
ale tez natym zaczynałem:D w sumie na tej i na mecie bułgarskiej:D stare dzieje ;P jak se przypomne poczatki to smieje sie:D jak sobie człowiek wyobrazał ze bedzie duzy po metce:D

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 650 Wiek 44 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15639
mnie 126 reaktora w 1999roku lepiej porobiło niz pózniej metka Polska , a pamietam date i ilosc bo był to mój pierwszy cykl hehe drugi był po 6 miesiacach i z Polskiej metki i ewekt był mniejszy , tak czy siak listki i opakowanie wygladaja Good i moze to come back Bio Reaktora , mysle ze maszynka do pakowania w listki i folia z nadrukiem itp to dośc spore koszty aby puszczac pózniej wałek chrup i napisz co i jak sam sie rozglądne za Reaktorem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
pamietam ten metan krazyl dobre pare lat temu, za tamtych czasow byl jeszcze chyba bioanabol albo bionabol czy cos takiego jakiejs wschodniej roboty w ciemnych sloiczkach.

bralo sie pare tabsow przed treningiem i ogien heh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
no w filocle:D ciemnej to bułgarskie:D pamietam :D

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
pierwsza meta jaka bralem. i najlepsza. polska sie chowa naprawde,moze ruskim sie sypnelo wiecej ? niewiem,ale kazdy ja czul lepiej niz polaka.

liscie wygladaja identycznie,gdyby to byl ten sam bio-reaktor,to byloby super.
ale cos malo prawdopodobne....

Zmieniony przez - black28 w dniu 2009-11-04 18:01:11

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 295
mam w domu dokladnie tą samą mete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 146 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 934
to daj fote,
bo ja w domu to mam smoka na lancuchu

nienawidze falszywych i obludnuch ludzi.cenie gre wedlug zasad.
"patrz, komu ufasz...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 544 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 13833
Myogenix, zgadza sie chodzilo mi wlasnie o ta metke.
wtedy to bylo cos i nikt nie rozkminial specjalnie real/fake heh.

Zmieniony przez - bkr w dniu 2009-11-06 01:47:36
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 698 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4555
no wtedy tak;) bo wtedy to sie brało jak leci co sie dało zdobyc:D a teraz to rynek pełen rarytasów;)

raz człowiek naprawde sie zakoch**e moja miłoscia juz do konca bedzie kulturystyka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 195 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4279
MYOGENIX rarytasy sa w aptece a reszta to wielka niewiadoma chodzi mi o UG
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

CYPIONAX do oceny

Następny temat

RAZAK

WHEY premium