SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA + NEW MASS MUTATION

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 761

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
Witam. Chciałbym rozpocząć przygodę z suplementacją i mam pytanie odnośnie konfiguracji jak w temacie tzn. ACTIVLAB BCAA XTRA L-GLUTAMINA + NEW MASS MUTATION. Czy taki zestaw będzie odpowiedni dla początkującego? Czy może polecilibyście mi coś innego? Trenuję 3 razy w tygodniu i staram się utrzymywać dietę. Jeszcze nie weszło mi to w nawyk, aczkolwiek robię postępy. Staż treningowy to 4 miesiące. Ważę 60kg przy 175 wzrostu w wieku 19 lat.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
gainer ok do uzupelnienia diety, reszta zbedna na razie

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
bcaa zawsze się przyda, choć na początku przygody z siłownia raczej zbędny wydatek, gainer jak masz braki w diecie, choc wybór akurat moim zdaniem nie najlepszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 25
W takim razie jakie gainery mógłbyś polecić? Czytałem wiele opinii o różnych suplementach i ten wydał mi się niezły. Przestępna cena oraz w miarę dobra opinia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
poczytaj sobie w dziale ze zdjęciami i opiniami, mass activator, mass freak, true mass, real mass, mutant mass, każdy ktory przychodzi mi na mysl jest lepszy od tego wynalazku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

przedtreningowka vs obiad

Następny temat

low carb suple

WHEY premium