SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BADANIE KRWI - KREATYNA

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 17495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
W przyszłym tygodniu wybieram się na kolejne okresowe badania lotniczo- lekarskie do GOBLL-u we Wrocławiu. Pierwsze badanie to jest morfologia krwi.Obecnie jestem na cyklu monohydratem i zastanawiam się jak to wpłynie na obraz morfologiczny (np. za dużo karnityny > jakbym miał chore nerki?). Macie jakieś doświdczenia z badaniem krwi? Jechać teraz czy poczekać jak skończę cykl - no właśnie - i jak długo po skończeniu,żeby ewntualnie wszystko wróciło do normy? Proszę o radę!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
jakiej karnityny
możesz mieć podwyższoną kreatyninę...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
przepraszam za przejęzyczenie- chodziło mi oczywiście kreatyninę (metabolit kreatyny)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no więc tak jak mówie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
zastanawiam się czy lekarz przyjmie takie wytłumaczenie, że to efekt przyjmowania wysokich dawek kreatyny ; to są b.rygorystyczne badania...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
tego to już nie wiem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
lepiej nie ryzykuj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 254 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7241
A po jakim czasie od odstawienia kreatyny poziom kreatyniny wraca do normy? Jak długo po skończeniu cyklu mam czekać?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
to zależy od organizmu
nie jestem w stanie odpowiedzieć Ci na to pytanie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 6395 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 87320
Hmmmm...
Niestety pewnie lekarz nie będzie chciał przyjąć takich wytłumaczeń i skieruje na jakieś szczegółowe badania ..
Co do czasu to zależy od wielu czynników, ale myślę, że bezpieczny odtęp to koło miesiąca.. A teoretycznie według obliczeń wychodzi około dwóch tygodni.. W praktyce to już nie wiem ..
Ja miałem robione podstawowe badania na krew i mocz 5 dni po odstawieniu kreatyny i było wsio OK.. Ale akurat kreatyniny mi chyba nie sprawdzali..
pozdrawiam

Smerfujący Moderator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ale czego sie obawiasz?
kreatyna to nie koks
nic ci lekarz nie bedzie truł
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

vanadyl-opinie??

Następny temat

cell pump ??

WHEY premium