SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle rąk na odcinku między nadgarskiem a łokciem

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3107

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Witam ćwiczę od miesiąca na siłowni i w tym czasie moja siła bardzo uległa polepszeniu lecz. Przed każdym treningiem się dobrze rozgrzewałem itp. ale cóż.

Od około 2dni bardzo bolą mnie ręce w odcinku od nadgarstka do łokcia po zewnętrznych stronach rąk jeśli damy je przed siebie tak jak przy przysiadach. Wcześniej troszkę bolały mnie te same miejsca już około 2-3tyg jak ćwiczyłem bicka na modlitewniku to po zdjęciu rąk z gryfa miałem jakby takie chwilowy skurcz mięśni ale nie bardzo bolesny i występował on tylko przy ćwiczeniu na modlitewniku.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
mialem to samo dopóki nie przerwalem modlitewnika ;)

teraz jest w porzadku, widocznie to ćwiczenie nam nie służy.

Technike miałem dobrą pod okiem trenera a i tak bolało.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
aha czyli po prostu zastąpię go normalnymi sztangielkami i uginaniem sztangi w staniu :) i będzie gitara.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 522 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4404
ja na początku jak zastąpiłem sztanga prostą to też czułem ból ale już mniejszy a z czasem minął całkowicie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Poświęc większą uwagę technice. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
problem odnosnie tkanek znajdujacych sie pomiedzy koscmi przedramienia i je laczacych , , zeby pozbyc sie problemu nie musisz zmieniac cwiczenia , gdy odkladasz sztange poprostu nadal ja trzymaj przez pare sek a potem POWOLI puszczaj a problem powinien zniknac :)

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 133 Napisanych postów 7128 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 24841
Grubo lat tańczyłem Break'a i miałem z tym problem do póki nie zaczęłem wykonywać ćwiczeń na nadgarstki.
Jak jesteś zainteresowany jakie to, to dopisze później bo teraz nie mam zbytnio czasu. Pzdr..

Wiesz co, spróbuj szczeknąć, jedno jest pewne;
groźny to ty jesteś, ale tylko przez internet.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 675
Bart dosłownie też na to wpadłem ale tera nawet podczas ćwiczenia już zaczynają boleć ;/

A ćwiczenia na nadgarstki wezmę z www.kulturystyka.pl/atlas


tam jest ich parę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

acl a kickboxing ?

Następny temat

Opaska uciskająca do biegania - jaką polecacie?

WHEY premium