SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bóle głowy

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1839

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
Witam mam problem, jakieś pół roku temu podczas powrotu z silowni zaczela mnie bolec glowa, myslalem ze to zwykly bol wziolem wtedy apap czy cos w tym rodzaju, bol troche przestawał. Wieczorem nie mogłem normalnie sie polozyc straszne mialem bole intesywne i płynne czasami potrzebowalem 2 godzin by usnac tak bolało. Byłem z tym u lekarza powiedział ze nadciagnolem ktorys z miesni, kazal przestac mi chodzic na silke. nie chodzilem 4miesiace bol minął. Od 2 miesiecy chodze ponownie i bol wrocil, staram cwiczyc malymi ciezarami by nie obciazac zbytnio glowy, mial ktos moze taki problem, wie ktos moze dlaczego tak mam? chce wreszcie normalnie sie polozyc spac, jak chodze i jestem w ruchu glowa nie boli najgorzej jak siadam i sie o cos opieram lub leze.. prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 366 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2590
mialem problem z bolem glowy ale to bylo spowodowane duchota na silowni wystarczylo otworzyc okno i wpuscic powietra

Mimo tego, że nie jestem lepszy niż bestia to czyż nie mam prawa żyć?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3036 Napisanych postów 51766 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349871
w którym miejscu Cię boli? przod/tyl/boli/srodek?

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
Środek głowy okolice ciemiączka, często tez na boku w zaleznosci jaka pozycje przyjmuje podczas lezenia, bardzo prosze o pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Ja ci nie będe doradzał - idź do lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
najgorsze w tym wszystkim jest to ze bylem u lekarzy, jeden pobrał mi mocz i krew i mowil ze jestem zdrowy jak koń, na przeswietleniu czaszki nic nie wyszlo, drugi lekarz powiedział mi ze nadwrężyłem któryś z mięśni szyji? albo ktorys z nerwów został uszkodzony i dlatego pulsy mam w głowie... spotkal sie ktos z czyms takim kiedys??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Wiem tyle, że bóle głowy w okolicach skroni są przyczyną zbyt dużej ilości toksyn w organizmie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 777
nikt juz nie pomoze??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

biceps

Następny temat

trening z hantlami

WHEY premium