SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w przedramieniu, przy nadgarstku

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2756

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Witam

Odczuwam ból w lewym przedramieniu przy nadgarstku, gdzieś tak jakby to kość bolała...
Gdy nie robię nic fizycznie to bólu nie odczuwam, nawet gdybym ćwiczył to też nie odczuwam, tylko gdy opuszcze całkowicie sztangę przechodzi taki ból właśnie w leweym przedramieniu. Tak samo mam np. gdy podniosę bal siana, trzyma go- zero bólu, a gdy go wyrzuce to ból się pojawia.
Zrobiłem sobie przerwę od treningów już 7 dni, ale nadal boli.

Proszę o porady, pozdrawiam.

Wydaje mi się, że przećwiczyłem się ćwicząc biceps a dokładnie ugiganie sztangi.

Zmieniony przez - Perend w dniu 2010-07-09 20:15:35
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 52 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1823
miałem to samo w prawej ręce. Przy uginaniu też bolało ,no ale nie mam pojęcia co to i czego to wina. Ćwiczę dalej i samo przestało boleć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 284 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8686
Mam dokładnie to samo, podnoszę sztangę i nic nie czuję, opuszczam i przez chwilę nie mogę zdjąć dłoni ze sztangi, ponieważ czuję ogromny ból w okolicach nadgarstku-przedramienia. Już się do tego przyzwyczaiłem ; )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
Ból który odczuwacie może mieć główne zródło w stawie łokciowym jest to tzw łokieć tenisisty. Spróbujcie trochę wiecej porozciągać mięśnie przedramienia i nie sciskajcie tak mocno gryfu, hantli podczas cwiczeń . powinno pomóc

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Zobaczę w poniedziałek bo dopiero w weekendy nie trenuje:]
A z tym ściskaniem gryfu może i coś jest, nie wiedzieć czemu zawsze mocno go trzymam.

Dzięki Piotr za odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17708 Napisanych postów 132171 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460727
Mnie też boli nadal już parę miesięcy, lekarz stwierdził zapalenie pochewki ścięgna i dał na zabiegi rehabilitacyjne, na rehabilitacji babka powiedziała że to moze być zespół ciśnień nadgarstka za dużo siedzenia przy kompie, mnie boli kość od wewnętrznej strony nadgarstka.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 713 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 14271
Bardzo długa rozgrzewka przedramienia pomogłam, ból prawie zanikł.
Sog dla Piotra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 108 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1329
ja użerałem się z takim bólem prawie przez dwa miesiące i z mojej analizy wynikło to ze zbyt dużego ciężaru podczas ćwiczenia bicepsu gryfem łamanym
zawsze dobrze się rozgrzewaj i nie przesadzaj z ciężarem, bo mimo tego, że dasz radę go podnieść, ból może się pojawić dopiero po kilku dniach i utrzymywać się długo

Zmieniony przez - DELUKS w dniu 2010-07-14 12:21:05

Broń się, bij wrogów celnie. Przemyśl miasto dzielne to jedyne dla mnie miejsce.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ciśnienie w normie a tętno za wysokie ?

Następny temat

Chirurgia twarzowo-szczękowa

WHEY premium