SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból stawu barkowego

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 804

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Witam

Trenuje od maja zaszłego roku na siłowni około 3-4 razy w tygodniu i dotychczas wydawało mi się że mam dość silne barki jednak ostatnio przy robieniu pompek poczułem jak by przeskok w lewym barku "tak jak by coś wyszło i weszło z powrotem" po chwili zaczęło boleć dzień później był ból starałem się nie ruszać za bardzo ta ręką całe czas kiedy mięśnie są luźne czuje jak by ta ręka wypadała z barku a kiedy napnę mięśnie coś "chrupie" ręka wraca na miejsce i boli i teraz nie wiem czy iść z tym do ortopedy czy czekać czy posmarować jakąś przeciwzapalną maścią może ktoś miał to samo i wie coś na ten temat. Proszę o jakieś podpowiedzi w tej sprawie bo nie ukrywam że bardzo chcę wrócić do treningów.

Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
ortopeda. Nastaw sie na to że jak wypadł raz to i wypadnie drugi raz. Popełniasz gdzies duze bledy w treningu i masz tego rezultat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 65 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 702
@sew: Skręciłem już obydwa stawy kolanowe, dawno temu i jakoś ponownie nic mi nie wypadło :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 581 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 9554
skreciles czy wypadły ci całkiem ze stawu bo to roznica. Ja kostke mialem z 5 razy skrecona i nic mi nie jest a jak mi bark wypadł całkiem ze stawu to kilka lat sie potem meczylem z tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 3 Wiek 37 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 43
Generalnie cały czas jak podnoszę rękę do góry pod kątem prostym do barku lub na odwrót czyli w dól odczuwam ból w okolicach tylnego aktonu barku ciężko stwierdzić czułem jak kość przeskoczyła jak pisałem w temacie przy robieniu np. klatki ból nie był intensywny ale przy robieniu tricepsa nad-chwytem cholernie bolało jak ręka np długo nie ruszam i znienacka wykonam ruch tez boli. Na razie smaruje viprosalem B i nie ma poprawy. jutro będę próbował trochę porobić barki małym ciężarem zobaczymy co się stanie...

Zmieniony przez - spider19447 w dniu 2014-01-04 20:15:45
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tsh wyniki

Następny temat

Wzrost

WHEY premium