SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po iniekcji propa

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3317

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2499
Witam
Czy ktoś miał z was podobny problem?
A więc bije propa dokładnie malaya tiger iniekcja jest bezbolesna po zastrzyku również natomiast po np 2 godzinach zaczyna boleć miejsce w którym był robiony zastrzyk jest to dość mocny ból który promieniuje utrzymuje się nawet pare dni oraz czasem pojawiają się dosyć duże gulki. Koledzy biją ten sam towar z tej samej partii i u nich podobny problem nie występuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
hantaro
z 5 osob bije to samo i nie m problemu. Zmieniam ester na cypio mysle ze bedzie git


Mozesz pokombinowac jeszcze z zmiania miejsca inj, zmiena firmy. Nie jest powiedziane ze po kazdej firmie beda takie same objawy. Znajomego np bola wszystkie wodniste, przezroczyste propy, a gestrze, oleiste calkowicie bezbolesne. W ostatecznosci tak jak piszesz zmiena estru.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jest to częste zjawisko,a tym bardziej przy propie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
widocznie twój organizm czegoś tam nie toleruje
jeśli to pierwsze iniekcje może organizm się dostosuje
jeśli nie to zmiana firmy , a jak to nie pomoże to zmiana estru
na razie możesz się ratować np. ibuprofenem i dawać 2 razy dziennie po 400 mg
lub jakiś metafen lub naproxen w tansach

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jakie miejsce inj? jaką igłą?

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2499
w sumie zrobiłem 30 iniekcji biłem różnymi igłami zauważyłem że kiedy bije 40mm to bóle są mniejsze niż 30mm więc bije 0,7 na 40mm ale teraz miałem tylko 0,6 na 30 mm i przez zrosty wbiłem sobie w bark i po 3 godzinach od strzału mam taki ból że ręki nie mogę podnieść. Plus czuje się ciągle zmęczony odkąd jestem na cyklu może jakieś składniki działają negatywnie na mnie. Wcześniej biłem b12 solcoseryl to nie było nic podobnego. Myślę o zmianie estru na enan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli to była pierwsza iniekcja w bark?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Jestes na cyklu juz dluzszy czas, zle samopoczucie moze wynikac z zaburzen innych hormonow

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2499
W bark tak ale zrobilem ja ze wzgledu na bol posladow ktory juz jest nie do wytrzymania nie moge chodzic siadac i to jest dosc dziwny bol jak by miesnia ale promieniujacy plus te gulki ktore powstaja. Zrobilem w bark i to samo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 381 Wiek 42 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7500
Spróbuj głeboko w dupala. Jak nic nie pomoże zmień propa lub estr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 5610 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34643
jakis ch**owy prop... ja bije po 5-7 ml (czasami ed) i zawsze w dupala i zero jakis gulek, wyj**aj tego propa na innego i bedzie pewnie ok...

Był Będzie Jest...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2499
z 5 osob bije to samo i nie m problemu. Zmieniam ester na cypio mysle ze bedzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Infekcja czy Podrażnienie

Następny temat

PHARM CHEMICAL OXANDROLONE

WHEY premium