SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po Sustanex 250

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2527

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 693
Witam forumowiczów

Znajmomy mój jest po zaledwie drugim strzale Sustanexu Razaka (ja mam zamiar zacząć od poniedziałku) i dochodzi do wniosku, że nie jest w stanie dalej tego strzelać. Powód? Ciężki do zniesienia ból, który nasila się następnego ranka po strzale i który choć mineło od niego pięć dni, nie ustępuje siłą. Wiem, że po mixach teścia ból to standard, ale on przeżywa prawdziwą katorgę. Nie wydaje się Wam to trochę dziwne, co sądzicie z własnego doświadczenia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1232
spoko bol mnie czesto spotyka np.teraz jade testosteron250 balka urywa mi dupsko na tydzien(ale ja przynajmniej wiem ze dziala) ostatnio przetestowalem firme galenika zero bolu,teraz mam pmp i tez zero bolu,balkan byl straszny,ale tez dzialal najmocniej na 100% mimo,ze po tych mam zero dyskomfortu wracam do balkana.raz mi nawet spuchlo w okolicy dolnej czesci kregoslupa po strzale.niewiem cy to prawda,ale ja slyszalem ze to zalezy od skladu oleju moze jetem uczulony na ten z balkana a moze dawka 500mg mi poprostu rozrywa du...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
powiedzmy 2 dniowy dyskomfort jest jeszcze do zaakceptowania przy mocnym towarze i zwykle po kilku inj miesnie sie przyzwyczajaja
ale 5 dni to juz przesada

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mrlopez
Ciężki do zniesienia ból, który nasila się następnego ranka po strzale i który choć mineło od niego pięć dni, nie ustępuje siłą. Wiem, że po mixach teścia ból to standard,


miksy 250 nie należą do bolesnych a tym bardziej żeby jakieś rany się pojawiały -- zwrot dla diila lub zamiana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 56 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 693
Kiedyś miałem kontakt z omką i też nie kojarze, żeby jakoś mnie bolało (ale że to nie była fake to też nie dałbym sobie niczego odciąć), ale faktem jest że cześć osób twierdzi, że ich te strzały pobolewają. Ze słyszenia wiem, że najbardziej boli po winku, a potem choć znacznie słabiej to jednak po mixach teścia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
omka org bolala tak jak pisalem, ze 2 dni dyskomfortu i koniec
wino , TNE, prop dalej mixy

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 876 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 37714
u mnie w okolicy susta z razaka nr.1 z mix-ów. sam brałem i czasem nic nie bolało a czasem tak....może źle zrobił strzała.

LUdzie którzy bija koksy są dla mnie niczym... nIczym bracia

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 413
Tez wydaje mi sie, ze zle strzala zrobil...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
razak = shit
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobry mix jak stara oma.. bol na dupie nie do zapomnienia ! - pamietam jak jadac do szkoly poczciwym mpk musialem wstwac z miejsca bo nie potrafilem usiedziec na dupie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 435 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14689
kumpel własnie jedzie na tym razakau już 3 tydzien 1 ml eod i bardzo zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 5049 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 107356
No no skoro już 3 tydzien to napewno musi byc bardzo zadowolony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pierwszy cykl PMP

Następny temat

masteron+tren

WHEY premium