SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból lokcia

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1023

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
Witam
W maju tego roku złamałem nasade kosci promieniowej z przemieszczeniem i uszkodzilem wyrostek rylcowaty na meczu pilki noznej. Po zlozeniu reki i usztywnieniu po miesiacu mialem zdjeta szynę i po 4 miesiacach postanowiłem juz tak na powaznie rozruszac rekę hantelkami zaczynając od mniejszych obciazen.
I tu pojawił się jeden problem podczas wyciskania hantli pry prostowaniu lewego łokcia czuje ból który mi nie pozwala zrobic wyprostu ewentualnie czasem nie odczuwam tego bolu ale wtedy lokiec strzela(podobnie jest przy pompkach. Nie mam problemow z wyprostem lokcia przy braku obciazen i przy cwiczeniach na biceps.
Czy ktoś miał podobną sytuację ? Chyba bedzie trzeba sie zmusic na wizyte u ortopedy ...
Łokiec był przez 3 tygodnie również usztywniony żeby zapobiec przemieszczeniu sie nastawionej kosci

Zmieniony przez - thundi w dniu 2011-10-15 20:54:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Do lekarza innego wyjścia nia ma, do tego czasu daruj sobie ćwiczenia, miałeś rehabilitacje ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 45
dostałem ćwiczenia od lekarza i wykonywałem je we własnym zakresie po 3 tygodniach wrocił pełen zakres ruchu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 21399 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 141207
Udaj się do lekarza bo to może być pierdoła a potem przerodzi się w coś poważnego, przez internet trudno coś więcej powiedzieć, lekarz odpowie na twoje wszystkie wątpliwości.

Jeśli lekarz powie, że jest wszystko dobrze - możliwa jest też błędna technika ale po tym co napisałeś najpierw lekarz.

Zmieniony przez - Viren w dniu 2011-10-15 21:02:34
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan ćwiczen do oceny dla początkującego

Następny temat

prośba o ocenę planu

WHEY premium