SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból kolan - czy iść do lekarza ??

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Od jakiegoś czasu odczuwam ból w kolanach.NIe jest to nie ustanny ból ,ale "włącza" się raz na jakiś czas.Generalnie miałem kiedyś problemy z kolanami ,ale po zrobieniu prześwietlenia okazało się ,ze wszystko ok. (było to ok. 8 miesięcy temu).Nie utrudnia mi to jakoś strasznie życia - mogę chodzić ,ale odczuwam duskomfort i tu stawiam sobie pytanie czy dalej ćwiczyć nogi na pełnych obrotach czy jednak pójść do lekarza.Co sądzicie ??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21799 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Poza bólem jakieś inne symptomy - np puchnięcie kolan?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
NIe nic z tych rzeczy naszczęście.Chyba ,ze do symptomów nalezy "strzelanie/trzeszczenie" w kolanach ,ale to mam raczej od dłuższego czasu , choć ostatnio się nasiliło.Czasami również odczuwam ból w "boku" kolana - ale rzadziej.Częściej są to okolice rzepki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 87 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 568
Opowiem Ci moją historie..... "Od jakiegoś czasu odczuwam ból w kolanach. Nie jest to nieustanny ból ,ale "włącza" się raz na jakiś czas.Generalnie miałem kiedyś problemy z kolanami ,ale po zrobieniu prześwietlenia okazało się ,ze wszystko ok. (było to ok. 8 miesięcy temu).Nie utrudnia mi to jakoś strasznie życia - mogę chodzić" No więc do tego momentu jest prawie taka sama... tylko że ja poszedłem do lekarza po 2 miesiącach, prześwietlenie nic nie wykazało - tak jak Tobie, ale na szczęście trafiłem do lekarza ortopedy - lekarza sportowego . Kilka prostych badań mechanicznych np. test "szuflady tylnej" i od razu zlecił mi USG kolan... jak sie okazało WIĘZADŁA KRZYŻOWE PRZEDNIE mam rozklekotane :) Teraz tzn. około 4 miesiące po, mogę chodzić, tylko czasem odczuwam dyskomfort i po przemęczeniu ból... oczywiście są "przytknięcia" i czuje tak jakby lekki luz :) Jedyny sposób dojścia do pełnej sprawności to rekonstrukcja.... teraz moge pozwolić sobie na "sporty wyczynowe" typu: basen i rowerek.... Więc radzę Ci idź do lekarza - warto, bo gdy będziesz ćwiczył mimo kontuzji - rozwalisz sobie dodatkowo łąkotki i wtedy nie będzie co rekonstruować... no chyba że cała endoproteza stawu kolanowego :)

!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2882
Zimą bolały mnie kolana przy wstawaniu z klęku. Zgłosiłem sie do lekarza, zalecił RTG, nic nie wykazało. Zostałem skierowany na zajęcia rehabilitacyjne
na których z pewnych powodów nie stawiłem sie. Po pownym czasie samo przeszło, ale nie wiadomo co u Ciebie sie dzieje wiec, lepiej udać sie do specjalisty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 537 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5255
Ok.Dzięki wszystki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9
Jeśli masz nadal problemy z kolanem to polecam mojego lekarza. 2x robił mi artroskopię i kolano działa jak nowe: http://www.ortopedia.edu.pl  Tanio nie jest ale cóż fachowość kosztuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1
witam. też mam podobny problem z kolanem, a dokładnie trenuje kick-boxing oraz w wolnych chwilach gram w piłkę nożną.. miesiąc temu grałem w piłkę i podczas kopnięcia zabolało mnie kolano u prawej nogi po wewnętrznej stronie nogi na wysokości kolana..po tym zdarzeniu byłem na obozie k-b i tam kolano mi nie przeszkadzało, nie odczuwałem bólu podczas treningu itp..po powrocie podczas gry w piłkę podczas kopnięcia bądź podania piłki ból powrócił, po paru dniach gdy nie bolało znowu podczas gry w ból wrócił i tak parę razy..dodam, że już kiedyś miałem problem z tym kolanem(podczas gry w piłke w tym samym momencie kopnąłem piłkę z innym zawodnikiem i uszkodziłem kolano)..co o tym sądzicie? udać się do lekarza ? proszę o szybką odp.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skrecenie stawu kolanowego

Następny temat

tonik własnej roboty na przebarwienia!!

WHEY premium