SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból głowy na cyklu

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 450

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiek 23
Waga ~96
Wzrost 185cm
Obwód ramienia 43
Obwód klatki 116
Obwód uda 65
Obwód talii 89 (po obiedzie)
Staż na siłowni: rok
Dieta (B ok.200 W600 T120)
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe: pierwszy aktualnie
Opisz swój plan treningowy PPL
Cel cyklu masa
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia ---
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 18%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) chudnięcia
Stan zdrowia: zdrów
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia zakola, niepełny zarost
PPM (podstawowa przemiana materii) 1940
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) klatka 120 martwy 200 przysiadu nie robię (zerwane więzadło)

Witam od kwietnia do czerwca byłem na trt enan 75mg e4d HCG 300ui e3d i letro 1/4 tab e3d czułem się ok, estradiol wyszedł wtedy 50pg/ml (10-44) testosteron skoczył z 575 do 1382ng/dl. Od czerwca zwiększyłem dawkę do 350mg/week zrobiłem tak flaszkę panaxu letro zacząłem wrzucać e8d (co drugi strzał) z tym, że nie zrobiłem badań bo urwał mi się kontakt i musiałem się przerzucić na inny lab teraz po dwóch miesiącach badania wyglądają tak jak poniżej i sęk w tym, że nie wiem czym jest spowodowany mniejszy poziom estradiolu przy większej dawce testa i rzadszym podawaniu IA. Przy poprzednim labie mam wrażenie iż stężenie testosteronu było wyższe gdyż bardziej się pociłem i było lepsze nabicie aczkolwiek po miesiącu stosowania zacząłem się robić okrągły na twarzy, czerwony i uciskały mnie skronie. Aktualnie spadło samopoczucie, mam wrażenie, że odczuwam obniżenie stężenia testosteronu jednakże potliwość w nocy ustała, buzia wysmukła a uścisk w skroniach pozostał. Badania robione 3 dni po wzięciu wszystkiego, w 7 dniu od wzięcia letro zaczynają mnie delikatnie swędzieć suty (mam Gino, pod koniec ubiegłego roku wyszło z nieznanych przyczyn nie brałem wcześniej saa)
Aktualnie nie wiem czy podbić dawkę żeby samopoczucie było jak na poprzednim labie jeśli tak to w jakie dawki celować? Czy to estro nie jest za nisko? Co zrobić z prolką? Zaznacze, że od dziś leci 600mg B6 no i ostatnie czy mogę stosować to letro z tym że chce rozrobić te tabse w alkoholu i podawać mikrodawki ed, co o tym wszystkim myślicie? Z góry dziękuję za wszelkie porady. Badania sprzed trt i po wejściu również mogę podesłać.










Zmieniony przez - sokolinii w dniu 2023-08-02 16:36:33

Zmieniony przez - sokolinii w dniu 2023-08-02 16:38:40

Zmieniony przez - sokolinii w dniu 2023-08-02 16:40:59
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 559 Wiek 29 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15639
Przy takich wynikach estro i prolaktyny to nic dziwnego że się źle czujesz. Musiałbyś zbic ta prolaktyne i poczekac az estro odbije do góry. I ciśnienie krwii sobie zmierz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli cabaser na prolke, jakie dawki i ile czasu stosować? Estro odbije po zbiciu prolki? Co z następnym podaniem letro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3781 Napisanych postów 18459 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205594
Prolke masz niewiele podniesiona, jeśli chcesz ją obniżyc to max 1/8 cabaseru jednorazowo. Estro odbije jak odstawiasz na jakiś czas IA.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2023-08-02 17:42:30

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra dzięki, do usunięcia.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prośba o pomoc z wynikami. Prolaktyna estradiol kolejne badanie .

Następny temat

Prolaktyna

WHEY premium