SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barków

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 803

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Witam.
17 lat 190cm i 77 kg
Ćwicząc 2 miesiące na siłowni ciężko siłowo poczułem na treningu że moje barki po kilku powtórzeniach są już wyczerpane.Nawet robiąc ćwiczenia takie jak ściąganie drążka czy podciąganie czułem ten ból.Wyciskając na płaskiej po kilku powtórzeniach czułem okropne zmęczenie w barkach były bez siły,bolały także gdy naciskałem na nie.Czułem nawet ból przy zwykłych czynnościach,podnoszenie ręki do góry itd.Postanowiłem przerwać siłownie i zobaczyć czy nie przejdzie samo lecz nie przeszło.Wtedy wybrałem się do lekarza medycyny sportowej-chirurg który powiedział mi że przeciążyłem i zapewne naderwałem mięśnie i że trzeba czasu kazał kupić maść naproxen 10% i smarować.
Minęły już 4 miesiące odkąd przestałem ćwiczyć i nic się nie zmieniło maść nie pomogła.Proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 20191 Wiek 12 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 69241
Witam,
jakieś badania były wykonane np usg?
W jakich okolicznościach pojawił się ból?

Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18
Nie żadnych badań mi nie zalecono.Ból nie był nagły tylko jakies ostatnie 2 treningi czułem właśnie to zmęczenie i mniejszą siłę w barkach na 2 dzien po treningu bolało jak dotykałem i postanowiłem zrobić przerwę lecz to nic nie pomaga.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

maszynki do golenia ciala

Następny temat

Nalot na kłach

WHEY premium