SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból barków

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10491
Witam,
nie wiedzialem gdzie to dac, wiec pisze tutaj.
Od ok 2 lat meczy mnie dziwny bol barkow. Zaczyna sie na jesien, po czym sam znika przed wakacjami. Wyglada to mniej wiecej tak, ze klade sie spac i jest ok, pozniej budze sie z bolem. Zmienialem lozko, poduszki, robilem 2 miesieczna przerwe od silowni, wykonywalem cwiczenia z https://www.sfd.pl/Bóle_barków_-_wejdź_koniecznie-t247576.html i nic nie pomoglo. Zadne masci typu fastum nie pomagaja. Nie wiem juz co jeszcze moglbym zrobic zeby pozbyc sie tego bolu.
Prosze o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2183 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22915
chopiee dział ZDROWIE!!

W 5 minut na motocyklu przeżyję więcej niż Ty przez całe życie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 10491
moj blad... przeniesie ktos?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 219 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1226
nop psychika za duzo stresu i zycia w napieciu tez tak mam zreszta napewno nie przyjmujesz wygladu swojego ciala i mimowolnie zle ustawiasz cialo zastanow sie nad tym bo raczej lekarze i masci ci nie pomoga wsumie to do lekarza mozesz isc ale nawet jak ci cos jest to watpie zeby cokolwiek znalezli no chyba ze na to umrzesz zazwyczaj panstwo w fartuhach jest juz wtedy bardzo obeznane i wie co pacjentowi dolegalo

"O tak, bardzo bym chciała! Mój kochany!" mihym mihym
<...między jej udami bądz jak dzik wściekły byk...>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Łapa mi się nie chce wyprostować co to może być?

Następny temat

Guy Montefiore Shaffer - POTWÓR

WHEY premium