SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból łokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4947

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
W poblizu przyczepu miesni prostowników ktore bola( lokiec tenisisty) przebiega nerw lokciowy. Lokiec tenisisty jest przeciazeniem w ktorym wystepuje stan zapalny. Nerw lokciowy moze byc lekko usisniety i wystepuje mrowienie i dretwienie. Sprobuj rozcierac w poprzek wlokien miesniowych przez 5 8 minut to zmniejszy bol lokcia i automatycznie zniknie mrowienie w malym palcu

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 269 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27713
ok dzieki, przyczyna moze byc poprostu przeciazenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No dokladnie sciegno potrzebuje troche czasu na to by odpoczac.

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4056
Sog dla ciebie za pomoc

Czyli tu bedzie problem ze sciegnem tricepsa. Sprobuj troche rozciagnac triceps poprzez zdiecie lokcia w pozycji " za glowa" przytrzymaj go okolo 30 sekund i powtorz z 15 razy


Wystarczy tylko to cwiczenie do rozciagniecia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
powiem ci ze mam podobny problem. nabawilem sie ponad 2 lata temu wyciskajac francuza na triceps 70 kg sztanga. Pomoze ci 15-20 minut rozgrzewki przed treningiem, i po treningu rozciagaj sie z pol godzinki powinno pomoc mi pomaga + glukozamina w wiekszycj dawkach pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 72 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 4056
sew22

Przeszlo ci ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
To cwiczenie i tak jak poprzednik pisze rozgrzewka i zacznij od bardzo malego ciezaru i zrob z nim 2 serir po 30 powtorzen, spowoduje to szybkie naplyniecie krwi do tricepsa i co za tym idzie lepsze odzywienie mięsnia i sciegna w tlen=substancje odzywcze bialko weglowodany itp

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
troche przeszlo narazie trenuje normalnie, jak znowu zacznie to do lekarza ide.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 180 Napisanych postów 1239 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3510
No ja bym poczekal az przejdzie do konca i dopiero potem kontynuowal cwiczenia z "właściwym obciazeniem"

mgr fizjoterapii
terapeuta manualny

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 278 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2800
tyle ze to od 2 lat juz mnie meczy, jak zegne w łokciu reke i napne wtedy czasami czuje promieniujacy bol, albo np przy papkach na poreczach, rozgrzewka mi pomaga i duzy ciezar wbrew porozom, bo sie wzmacniaja te sciegna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kurza klatka u dziewcząt

Następny temat

Ból kości przedramienia:/

WHEY premium