SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bół łokcia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 516

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
Witam! Przez jakiś czas mam problemy z okolicą łokcia, ból jest promieniujący, zaczeło się od wyciskania francuskiego sztangą łamaną do głowy, łokieć mnie bolał, a ja i tak robiłem to ćwiczenie, zaczeło mnie boleć nawet, gdy nie ćwiczyłem... Po 2 tyg przerwy ból powrócił na 2 treningu, tym razem juz nie przy wyciskaniu francuskim, a uginaniu drążka ( uważałem i robiłem naprawde małym ciężarem). Obecnie smaruje sobie okolice łokcia maścią Bengay, rozmyślam zakup stabilizatorów na łokcie i szczerze mówiąc to nie wiem co zrobić, chce ćwiczyc, ale boje się, że zrobie sobie coś jeszcze gorzej.. Co sądzicie o witaminach na stawy? Jeśli tak to jakie? Proszę o każda pomoc, naprawde!! Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bez odpowiedniej rozgrzewki wyciskanie francuskie wykonane nieprawidłowo to jedno z bardziej kontuzjogennych ćwiczeń. Jeśli ból nadal się utrzymuję polecam udać się do dobrego fizjoterapeuty, który obada staw, bo przez internet nikt nie postawi diagnozy. Żadne preparaty na stawy w tym wypadku nie pomogą, przeciwbólowo możesz się do wizyty u lekarza wspomagać NLPZ np. ibuprofenem.
Przestań na razie ćwiczyć, bo może to nasilić problem.


Zmieniony przez - rdanilowski w dniu 2017-02-26 06:27:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Dokładnie jw trzeba ocenić co jest przyczyną dolegliwości bólowych i pozbyć się ich poprzez odpowiednią terapię, takie stabilizatory nic nie dadzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 71 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 845
Okazało się, że mam zwyrodeninie obu stawów łokciowych. W poniedziałek dostane dopiero informacje od lekarza co robimy z tym dalej, jak myślicie co w związku z tym będę musiał robić? Pani która wydawała mi wykaz z rentgenu była zdziwiona, że w takim wieku coś takiego u mnie występuje. Mogę iść normalnie na siłownie i ćwiczyć lżej czy bez szans? A ten stabilizator jest bez sensu? Słyszałem, że przy zakładaniu go do ćwiczeń, gdzie używam tego tricepsu, np klata, jest sens go używać, gdyż w jakimś stopniu tam chroni, wiadomo ze nie wylecze tym stawów, bardziej chodzi mi o ochronę, zeby nie było jeszcze gorzej, robiłem przerwe która nic nie dała, więc nie bardzo chce robić kolejnej, gdyż będę mocno w plecy z treningiem, a nie ukrywam, że średnio mi się to widzi :/...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"przeskakiwanie" czegoś przy łokciu podczas uginaniu ramion.

Następny temat

Nagły ból barku

WHEY premium