SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból śródstopia od ponad roku!Pomocy !

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7055

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Gram w piłkę od ponad 8 lat tak na poważnie i od roku po ciężkim obozie pojawił się ból śródstopia w prawej stopie.Na początku wydawało mi się że jest to stłuczenie zwykłe ale ból nie daje mi spać do dziś;/
Zrobiłem prześwietlenie stopy kilkakrotnie i nie ma żadnego złamania.
Miałem również badanie skopijne na którym cały kręgosłup miednica kolana i stopy są symetryczne i nie mają wad.Natomiast badanie USG wykryło lekki stan zapalny i wydobywanie sie maziówki z kości stępu i lekkie zwapnienia.
Byłem już u ponad 10 lekarzy z różnych dziedzin którzy nie potrafią powiedzieć co mi jest.
Ścięgna nie są uszkodzone i przepływ krwi też miałem badany i jest dobry w obu stopach.
Ból często promieniuje od dolnej części stopy do górnej aż do samej pachwiny i jest nie do wytrzymania, przez co biorę już długi czas sporą ilość leków przeciwbólowych Jeśli ktoś może mi pomóc albo wie coś na ten temat proszę o odpowiedz albo o kontakt. gg 1158984
Pozdrawiam. Mateusz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Zapomniałem dodać że maści okłady ani żadne zabiegi fizjoterapeutyczne jakich miałem sporo i na dobrym sprzęcie do tej pory nie pomogły. Przerwę w grze mam już od pół roku;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
Jeśli ktoś ma coś podobnego to odkryto bardzo zadka martwice jałową kości klinowatej przyśrodkowej i usunieto ja podczas opercacji... potrzebne badania to tomografia komputerowa 3D.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 33
Witam od dawna boli mnie spodnia cześć stopy. Bol od wewnetrznej strony stopy, tuz przez miejscem gdzie zaczyna sie pieta, czyli w miejscu gdzie jest to takie wyzlobienie stopy. . Najbardziej boli Jak przesuwam palcem po tym łuku w strone piety. Jak naciskam mniej. Czasami ból przechodzi do łydki i jest nie do wytrzymania. Jak chodze i nie myślę o tym to jakby nie bolało, ale wieczorem jak juz odpoczywam po całym dniu to zaczyna sie horror. Czy to może być coś podobnego ?

Widurek

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
myślę, że tak ja już nie długo będę miał drugą operacje ;) i mam nadzieje, że będzie ok ;p a u mnie wykryto martwice jałową kości klinowatej odprysk kości 5mm .Będzie to teraz leczone komórkami macierzystymi a wcześniej została oczyszczona. Polecam rezonans magnetyczny lub tomografie komputerową !3D! Pozdrawiam
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8
...myślę, że tak ja już nie długo będę miał drugą operacje ;) i mam nadzieje, że będzie ok ;p a u mnie wykryto martwice jałową kości klinowatej odprysk kości 5mm .Będzie to teraz leczone komórkami macierzystymi a wcześniej została oczyszczona. Polecam rezonans magnetyczny lub tomografie komputerową !3D! Pozdrawiam ..
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

acne derm

Następny temat

Nietypowy problem z oczami

WHEY premium