SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Australia.?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 27618

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
tylko w ch**u mnie gnie że jestem tu jak w pierdlu albo na intelektualnej bezludnej wyspie.no i + to ze jestem mniejszy i słabszy o kilkadziesiąt kilogramów,tylko k***a narzekać moge

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
intelektualnie jest zle, coz zrobic, ale w polsce tez malo kto by rozumial co mowisz, wiec nie martw sie, mam to samo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
to juz nie chodzi o sprawy oczywiste,tylko o to ze anglicy to patentowi idioci i konfidencinigdy ludzi nie oceniałem po ilosci ukończonych klas ale tutaj oceniam

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nie oceniales po ilosci klas bo mieszkales w PL, w PL mozna byc bystrym a nie skonczyc edukacji b to zwyczjanie kosztuje, jak wszedzie ukladowicze ( wpisz se zydzi jak wolisz) wpychaja swoje dzieci po znajomosci na studia dzienne, i dostanie sie tam bez ukladow czestow ymaga sredniej 6.0 i rekomendacji od proboszcza, cala reszta ma do wyboru prywatne uczelnie ktorych 90% reprezentuje poziom MOzambiku lub platne kierunki na publicznych uczelniach typu wieczorowe itd czyli ci bez ukladow maja do wyboru gowniane wyksztalcenie albo zasponsorowac swoja kase wyksztalcenie tamtych

w uk tak nie ma tu na studia lacnzie z pokrytym kosztme utrzymania sie i kosztem studiow moze isc kazdy, jak nie idzie to jest albo glupi albo glupi i tyle. Nawet ci co maja siana jak lodu po starych czy pochodzenie takie ze od reki dobra posadka z takim akcentem i tak ida na studia bo znaja wartosc wyksztalcenia, zwyczjanie cholota nie posyla swoich dzieci na studia i tyle.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
http://stopsyjonizmowi.wordpress.com/2011/12/27/cala-prawda-o-tusku/#more-16509  hehe ciekawe co donek odpisze

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Wiec o ile w PL studia nie znaczyly nic oprocz teog ze albo jestes geniuszem i sie dostales, albo masz uklady albo starzy maja hajs albo starzy ciulali cale zycie kazdego grosza zebys mogl sie wyksztalcic, wiec bardzo wiele czynnikow moglo spowodowac ze studiow nie masz glownie finansowych o tyle tu zwyczajnie musisz byc cieciem, skoro rzad placi zeby sie uczyl (a nawet za esol mi placili) to jestes d****em jak sie nie uczysz i tyle. Wiec tutaj to jest bardzo dobrym wyznacznikiem z kim masz do czynienia.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
nawet mi sie Pika wstepu tych cudow czytac nie chce, powiem ci od razu nic nie odpisze :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
ale prawda o donku jest napisanawiem z obdukcji(a skad to tajemnica w fhooy)tutaj jest po prostu inszy kraj.ale studia tez mozna mieć w pl za free,niewazne czy dzienne czy zaoczne.u nas jest poprostu ten pęd wiedzy tupu studia lepsza praca,tutaj jest ciemnogród totalny i przygłupowo patentowe.

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i poganstwo tez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
grzesznicy

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

sklep Vitamin-shop w shopping centre Moore St.Mall , 58-66 Parnell Street , Dublin1

Następny temat

Anglia a Holandia

WHEY premium