SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia + THC

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1822

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 7
Witam serdecznie, jestem swiezo po Artroskopii [10wrzesnia] a szwy mam sciagane 19stego Wrzesnia.
I tu pytanie do ekspertow, czy palenie tzw "trawki"/THC moze w jakis sposob spowolnic sie gojenie/zrastanie mojego kolana?
Z czystej ciekawosci jestem tym zainteresowany

Prosil bym o prawdziwe i rzetelne odpowiedzi.

Z gory dziekuje.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

Wyjątkowo przepyszny zestaw!

Zgarnij 3X NUTLOVE 500 w MEGA niskiej cenie!

KUP TERAZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6563
nie.

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 9
nie jeszcze ci pomoze ja pale trawke na codzien i nie jestem nigdy prawie chory ..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 234 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 968
he he jeśli sobie nie wkręcisz filmu i nie bedziesz grzebał nożem w kolanie to nie , ważne tylko abyś nosil bandarz a póxniej plastry na szwach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 23 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 70
Witajcie
Napiszę coś ciekawego co zauważyłem na sobie oraz jest to potwierdzone naukowo! Musi być duża ilość kakao wymieszana z wodą w temperaturze pokojowej, bez cukru itp. Jego działanie jest niesamowite i zdrowe fizycznie i psychicznie i nie wywołuje skutków ubocznych, poza super nastrojem(-: Chodzi o Anandamid, naturalnie występujący w organiźmie kannabinoid(jak wiadomo Marihuana zawiera w sobie kannabinoidy, a w organiźmie ludzkim są receptory kannabinoidowe, i rozpoznają one THC przez co organizm oddziaływuje na THC psychicznie i fizycznie), występuje również tylko i wyłącznie w kakao, oraz w organiźmie ludzkim prowadzi do eufori biegacza. Musi sporo czasu minąć aby poczuć moc działania, z początku człowiek jest wyluzowany tylko i spokojny, niczym się niemartwi, natomiast po kilku godzinach czuć powyższe objawy+ super samopoczucie, energie, pełnie energi pozytywnej i psychicznie i fizycznie, człowiek myśli czymś przyjemny, realnym i jest gotowy to zrobić, np. ma ochotę na spacer oraz na aktywność i radość, żarty, stan "fazy"trwa kilka godzin, aż do memmentu zaśniecia, sen zazwyczaj jest mocny i miły, oraz myśli przed snem które wyzwalają pozytywne emocje. Jakby co to tu więcej jest, ja opisałem na sobię działanie, o tym jest jeszcze cicho bo napewno nie jeden który by poczół moc działania, nie zerwie z tym szybko, bo nie ma nawet skutków ubocznych, proszę experymentujcie, tylko proszę was bez czekolady(-: i piszcie swoje wyniki jak to u Was działa
więcej na wikipiedia

Masz problem, to rozwiąż go w swój sposób...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyleczenie skreconego kolana

Następny temat

Stosunek LH do FSH

Nutlove-choco