SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Arena Berserkerów V - 01.03.2014

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5241

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Jakub Kowalewicz przed Areną Berserkerów 5

Zawodnik PJ PromotionJakub Kowalewicz jest jednym z zawodników, którzy wystąpią 1 marca w turnieju wagi lekkiej Areny Berserkerów 5. Jakub będzie miał okazję powiększyć swój dorobek walk z dotychczasowych dwóch pojedynków. Zapraszamy do obejrzenia wywiadu z młodym i perspektywicznym zawodnikiem.



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Pany! bierzcie udział w konkursie. Całkiem fajny zegarek do wygrania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Znamy rywala Michała Fijałki na Arene Berserkerów

Znamy nazwisko rywala Sztangi, na najbliższą Arenę Berserkerów, która odbędzie się 1 marca w Stargardzie Szczecińskim.

Do oktagonu z Michałem wejdzie Aleksander Boyko (7-4), żadna jego walka, wygrana czy przegrana nietrwała całego dystansu, możemy więc liczyć na dobrą bitkę. Ostatnie 2 walki wygrał. Michał po ostatnich perypetiach (w ostatnich 4 walkach, 2 porażki, remis i zwycięstwo) chyba złapał wiatr w żagle i możemy liczyć na kolejne „W” w jego rekordzie. Nigdy nie kalkuluje stąd ta widowiskowość, zawsze chce skończyć rywala. Bardzo szczelna garda, mocne kontrujące ciosy, świetne low kicki oraz mocny G&P z którego słynie.

Informacja organizatora

„Rywalem Michała Fijałki w walce wieczoru na 5 Arenie Berserkerów: Exped Cup będzie Ukrainiec Alexander Boyko.Zawodnik reprezentujący klub MMA Voldokav wygrał wszystkie swoje walki przed czasem z czego sześć przez duszenia i jedną przez TKO. Szykuje się świetne widowisko!”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Liczę na Michała. Na MMA Attack siadło mu trochę kardio, więc mam nadzieję, że tym razem przygotował się lepiej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408




Przygotowania Alberta Odzimkowskiego przed Areną Berserkerów 5

Materiał video przedstawiający przygotowania Alberta Odzimkowskiego (6-0) przed jego pojedynkiem na Arenie Berserkerów 5.

Albert Odzimkowski, zawodnik Radomskiego Klubu Takwondo zmierzy się w finale turnieju wagi półśredniej z Michałem Wienckiem (3-0). Będzie to jego trzeci występ na Arenie Berserkerów, dwie poprzednie walki stoczył na czwartej edycji wygrywając w pierwszej rundzie z Pawłem Celińskim przez TKO oraz z Adamem Jankowskim przez poddanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 341 Napisanych postów 3218 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 24990
Myślę, że to będzie dobra walka. Imo Albert poradzi sobie z Michałem. Licze na KO/TKO, a w najgorszym wypadku jednogłośna decyzja. Obaj mają 0 porażek w rekordzie, ale jednak doświadczenie przemawia za Albertem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Arena Berserkerów V: Bartłomiej Kopera kolejnym zawodnikiem turniejowym

Bartek Kopera (2-2) kolejnym turniejowym nazwiskiem na Arenie Berserkerów V.

Kolejnym zawodnikiem, który dołączył do grona rywalizujących w turnieju Arena Berserkerów V jest Bartłomiej Kopera, który w ostatnich 2 walkach odniósł porażki. Kopera walczył dosyć dawno bo jesienią 2012 roku, więc nasuwa się pytanie czy spora przerwa od walk, przeszkodzi Bartkowi w debiucie na AB. Biorąc pod uwagę, że turniej jest naprawdę mocno obsadzony.

Poniżej informacja prasowa

„Bartłomiej „Małpa” Kopera (2-2) z klubu Vera Fight Club Łódź jest 4 potwierdzonym uczestnikiem pierwszej połówki turnieju wagi lekkiej do którego dojdzie podczas piątej Areny Berserkerów: Exped Cup już 1 marca w Stargardzie Szczecińskim. Młody bo niespełna 22 letni zawodnik wywodzący się z judo pomimo też, iż nie dysponuje imponującym rekordem zawodowym, zebrał spore doświadczenie na amatorskich turniejach judo, bjj oraz mma w których osiągał liczne sukcesy. Imponujący rekord „Małpy” w amatorskim MMA to 43 zwycięstwa i tylko 7 porażek.

Możliwość walki na Arenie Berserkerów to kolejny krok w mojej karierze. Mam nadzieję, że dzieki temu turniejowi znacznie nabierze ona tempa. Jeśli chodzi o przeciwników to każdy z nich jest na tyle wymagajacy iż kojejność z którym przyjdzie mi się zmierzyć nie ma znaczenia ponieważ by wygrać trzeba i tak walczyć z najlepszymi. Do turnieju przygotowywałem się w klubie Vera Fight Club pod okiem mojego brata Łukasza a nad aspektami stójkowymi z moim przyjacielem Bartkiem, chciałbym z tego miejsca serdecznie im podziekować. Co do mojej absencji na zawodowym ringu ostatni rok poświęciłem na starty amatorskie by popracować nad słabszymi elementami i stać się bardziej przekrojowym zawodnikiem- Zakończył zmotywowany do zwycięstwa Bartłomiej Kopera

Korzystając z okazji Arena Berserkerów pragnie zaprosić dziennikarzy oraz fanów MMA na oficjalne ważenie zawodników, które odbędzie się w piątek 28 lutego o godzinie 14:00 w Willi Westende mieszczącej się przy Aleji Wojska Polskiego 65 w Szczecinie.”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408


Arena Berserkerów: znamy przeciwnika dla Ziółkowskiego

Informowaliśmy was, że przeciwnikiem Irka Ziółkowskiego będzie Salim Touahri, jak to bywa w tym sporcie kontuzje się zdarzają i zawodnik Grapplingu Kraków musiał zrezygnować z walki.

Nowym przeciwnikiem będzie Mateusz Strzelczyk.

Mateusz to bardzo utalentowany zawodnik, legitymujący się rekordem 6-3. Ostatnie 2 walki przegrał, ale jest to topowy zawodnik tej wagi. Strzelczyk przegrał po dość wyrównanej walce z Mateuszem Kalinarczykiem, a następnie jak mawia się pół żartem o „Gracie Barra Hunterze” przegrał z nowym nabytkiem UFC, Pawłem Pawlakiem. Mateusz walczy bardzo widowiskowo i preferuje walkę w stójce, zupełnie tak samo jak Irek. Oczekujemy więc mega widowiska, dużo krwi i potu w klatce. Wielkie pokłony dla organizatorów gali, że w tak krótkim terminie znaleźli tak mocne nazwisko, pytanie tylko czy Mateusz jest w formie, ale tego dowiemy się już 1 Marca.

Informacja prasowa

„Z powodów zdrowotnych z walki z Ireneuszem „Tsunami” Ziółkowskim musiał wycofać się Salim Touahri. Irek już od kilku tygodni przygotowywał swój game plan pod zawodnika z Krakowa, teraz musi zmienić strategie na nowego rywala, ale jak sam mówi jest zdeterminowany do walki i będzie w stuprocentowej formie. Matchmaker Areny Berserkerów Piotr Bagiński postarał się o godne zastępstwo, rywalem Irka będzie zawodnik występujący w rankingu top 15 najlepszych zawodników wagi półśredniej w Polsce- Mateusz Strzelczyk (6-3). Zawodnik War Dogs Lubliniec wystąpi w co-main evencie na 5 Arenie Berserkerów: Exped Cup.

Mateusz Strzelczyk pochlebnie o Arenie:

„Arena jest bardzo fajną i rozwijającą się galą, można zauważyć duże zaangażowanie i profesjonalizm organizatorów. Oglądałem walki mojego rywala i muszę przyznać, że jest bardzo wymagającym i solidnym zawodnikiem. Podczas walki nie boi się ryzykować i ciężko przewidzieć jego następny ruch, ale nie robi to na mnie większego wrażenia. Jestem dużo młodszy, ale to ja dyspoznuje większym doświadczeniem zawodowym. Do walki przygotowywałem się w Częstochowie w Wydra-Gym. Jeżeli pokonam Irka to chciałbym się zmierzyć z najlepszym zawodnikiem turnieju wagi półśredniej. Na gali w Stargardzie chcę wszystkim pokazać na co mnie stać i oczywiście stoczyć jak najlepsza walkę!’”
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

zdj. Arena Berserkerów Facebook

Wyniki ważenia przed Areną Berserkerów 5

Przedstawiamy wyniki ważenia przed jutrzejszą galą Arena Berserkerów 5, która odbędzie się w Stargardzie Szczecińskim.

Walki wieczoru:

93 kg: Michał Fijałka (92,9 kg) vs. Aleksander Boyko (87,8 kg)
77 kg: Ireneusz Ziółkowski (77,1 kg) vs. Mateusz Strzelczyk (76,8 kg)

Finał turnieju wagi półśredniej:

77 kg: Albert Odzimkowski (77,6 kg) vs. Michał Wiencek (76,6 kg)

Walki turniejowe wagi lekkiej:

70 kg: Gracjan Szadziński (69,9 kg) vs. Bartłomiej Kopera (69,9 kg)
70 kg: Wojciech Lech (69,8 kg) vs. Jakub Kowalewicz (69,8)

Walka rezerwowa turnieju wagi lekkiej:

70 kg: Radosław Tarnawa (70,5 kg) vs. Marcin Mazurek (69,7 kg)

Walki amatorskie:

Kacper Leśniak (87,7 kg) vs. Wojciech Janusz (93 kg)
Artur Perczyński (83,3 kg) vs. Mateusz Zieleński (82,5 kg)
Michał Labus (76,8 kg) vs. Maciej Kałuszewski (76,9 kg)

*Zawodnicy, którzy przekroczyli limity, mieli godzinę czasu na zrobienie wagi. Albert Odzimkowski i Radosław Tarnawa zmieścili się w limitach przy drugim podejściu.
Z oficjalnego facebooka Areny Berserkerów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408

fot. Marek WILKU Wilczek

Retransmisja Areny Berserkerów 5 w sobotę 8 marca

Sobotnią, bardzo udaną galę Arena Berserkerów 5 ze Stargardu Szczecińskiego będzie można obejrzeć już w kolejny weekend, 8 marca o godzinie 22:30.

Fani MMA z województwa zachodnio-pomorskiego będą mogli śledzić retransmisję w lokalnej TVP Szczecin, natomiast dla wszystkich pozostałych, zarówno w kraju jak i zagranicą dostępna będzie internetowa relacja.

Wszystkie dziewięć walk zostanie wyemitowanych w telewizji oraz na streamach dostępnych http://www.tvp.pl/szczecin/zobacz-na-zywo lub mobilnej aplikacji TVP Stream.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nagroda dla najaktywniejszego użytkownika Fight24!

Następny temat

M-1 Challenge 46: Grabowski vs. Tybura

WHEY premium