SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

klub mma w Poznaniu

temat działu:

Baza klubów Sztuk Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1798

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Temat przeniesiony przez raKhu1 z działu Scena MMA i K-1. Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 278
Mam pytanie jaki klub mma w Poznaniu polecacie???

jaasiuuxd

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2783
Bylem w prawie kazdym klubie. Polecam gracie barra. Od tygodnia poszerzyl sie grafik MMA. Mozesz trenowac 5 razy w tyg - 2x MMA, 2x SF i 1 MT. Do tego w cenie masz treningi BJJ jesli chcesz uzupelnic. Atmosfera naprawde swietna. Do tej pory chodzilem na BJJ ale mam w planach zaczac takze MMA ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 450
Zainteresuj się też Ankosem.

W Polsce jest zbyt wiele ograniczeń prędkości na drogach :(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2783
Sam bym poszedl do Ankosu, ale tam sa tylko 3 treningi MMA w tyg. Wiesz cos o tym klubie wiecej paramapet ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Niestety wiem tylko tyle ile można wyczytać w internecie. Nie jestem z Poznania, ale gdybym tam mieszkał to bym wszystko zrobił by tam ćwiczyć. MMA oparte o zapasy nie jest tym co najczęściej można ćwiczyć w Polsce. I z tego powodu chyba warto, jeśli się ma okazję, tam poćwiczyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale w Anoksie cwicza parter i chwyty tylko .... nie trenuja stójki

jaasiuuxd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Jeśli nie ćwiczą stójki to trochę wprowadzają w błąd na stronie internetowej, gdzie jest napisane "ANKOS ZAPASY – treningi zapasy styl wolny, boks oraz Ju Jitsu z zastosowaniem w turniejach MMA".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
No bez watpienia trenerzy jak i zawodnicy sa najlepsi w calym Poznaniu ;). Jednakze no to tylko 3 dni w tygodniu za 100 zl. Ja chcialbym troche wiecej - gdyby poszerzyli grafik to od razu biegne, lecz niestety to jest glownie klub kierowny do co tu duzo mowic - kozakow w MMA.

I jasiu, skad info ze tam nie ma tez stojki ? Na stronie masz napisane o elementach Boksu. Nie wiem jakie masz priorytety, dzis masz trening MMA w gb. Idz i napisz jak bylo, sam jestem ciekawy - niestety leze chory w lozku i tylko czekam az wroce na mate.
Jeszcze masz gameness, lecz niestety to drugi koniec P-n. Ja chyba juz jutro pojde na MT.

Kurde no chcialbym do Ankosu chodzic, ciekawe czy mozna sie dogadac z Gamenessem zeby za mniejsza kwote chodzic i tu i tu - kluby z tego co wiem sa powiazane. Rafal_B z tego co wiem tam trenuje, wiec moze sie wypowie ;)

Zmieniony przez - skaxskax w dniu 2012-09-20 14:00:05
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
słyszałem od znajomego, który trenował w Anoksie, że trenują same chwyty parter i zapasy. Zawodnicy mma z Anoksu mogą doszkalać boks W Boks Pozanań, ale o technikach nożnych nic nie ma

jaasiuuxd

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ostatni raz z mojej strony jeszcze o Ankosie. Mają tam grupę zawodową, ale nie tylko. Ze strony internetowej "Zapraszamy amatorów, zawodowców, seniorów 50+ jak również osoby które
dotąd nigdy nie trenowały żadnych ze sportów walki.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Naprawde za karnet w Ankosie mozna cwiczyc boks w boks-poznan ? To fajnie w takim razie ;). Musze sie skontaktowac z trenerem. Poza tym no, wystarczy zadzwonic i sie zapytac o te MMA. Jednak no to konca miesiaca mam karnet w GB
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co wybrac?

Następny temat

Boks w Gdańku

aerofull