SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal PAK + Scorch+ matrix 5.0 ?? warto ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1355

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
Witam nie raz już opierałem sie na waszych opiniach na temat brania supli i nie wyszedlem na tym nigdy źle więc mam kolejne pytanie ( odrazu zaznaczam ze poczytalem troche w wyszukiwarce o tym ) Efektem brania tego zestawu ma byc zrzucenie tłuszczu z brzucha lekka rzeźba bez straty czytej masy mięśniowej. Jakies poprawki co do zestawu ?? i wiem ze dieta jest najważniejsza tak z wyprzedeniem odrazu mówie. Dodam że mam jeszcze Omege3 na stanie. Dziekuje z góry za odpowiedź i rady

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
niezły zestaw.

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1568 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44776
fajny zestawik same mercedesiki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49424
Zestaw supli dobrany bardzo dobrze.

Podaj więcej o sobie,
diete wklej i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
dorzucilbym jeszcze jakas pojedyncza forme kreatyny lub stack zalezy od funduszy

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
np. ester lub jabłczan.
ester hi tec lub jabłczan BX

zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
jeśli kasa jest, to taki zestawik łykaj śmiało=)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 149 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1716
Super ze wam pasuje. Powiem tak Mam do tego jeszcze Xpanda połowe+ Storma Połowe+ BCAA ale jak wiadomo na zrzute tłuszczu węgle odpadają. Xpanda ze sztormem skończe. Dietke trzymam. co do treningu to na zrzucenie masy robie cos takiego i przyznam sie ze widze efekty juz po 2 tyg.

Cwicze 6 razy w tygodniu tylko bez wielkich oczu prosze.
poniedzialek: Klataa, plecy, biecepsy, łydki. 5 serii
15-20 powtórzeń, 30sekund odpoczynku między seriami plus w tych 5 seriach zawierają sie dwa ćwiecznie np: klata hantle skoks 3 serie plus 2 serie wyciąg na linkach.
odrazu po tym 5 min ide na bieżni. 5min biegu 2 min ide i znówu 3 min biegu na maxa.

wtorek mięsnie czworogłowe i mięśnie dwugłowe, barki, tricepsy 5 serii
ten sam schemat z odpoczynkiem seriami i ćwiczeniami co poprzednio.
Odrazu po tym 5 min ide na bieżni. 5min biegu 2 min ide i znówu 3 min biegu na maxa.

Sroda wygląda tak samo jak poniedziałek
Czwartek tak samo jak wtorek tyle że robie 5 serii po 12-15 powtórzeń i 45 sekund odpoczynku.
Piątek tak samo jak poniedziałek i środa tyle że 5 serii po 8-12 powtórzeń i 60 sekund odpoczynku.

Sobota Uda (przód i tył), barki, tricpesy. 5serii po 8-12 i 60 sekund miedzy nimi. Oczywiscie w standardzie jak dzien w dzien bieżnia j/w.

Przeczytałem o tym w jakimś czasopiśmie. Gość opisał że gdy trenował jedna partie mięśni plus łapy dziennie to przestało na niego działać ułożył coś takiego i odrazu organizm zaczął inaczej się zachowywać na wysiłek. Pomyślałem ze warto spróbować ze względu ze juz nudzą mnie i mój organiz te same ćwiczenia lub zmiana ich kombinacji. Jak sie okazało trening to rewelacja. Ćwicze w bluze i spodniach, leje się ze mnie jak z dobrej chmury deszczowej ) trace na wadze nie tracąc mięśni i o dziwo mam prawie cały czas zakwasy kiedy wcześniej nie mogłem się tak skatować zeby je mieć. Dorzuce sobie jeszcze te odżwyeczki jak w temacie dla zwiększenia efektu. Przewidywany czas treningu to ponad miesiąc. Pozdrawiam.

I DO IT BECAUSE I CAN !!! I CAN BECAUSE I WANT TO !!! I WANT TO BECAUSE YOU SAID I COULD NOT !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TRIBULEK

Następny temat

Inkospor - X-treme Creatine 500g

WHEY premium