SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Amorki -- DORADCIE

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 7216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez BladeXXX z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
moj kolega chcial se kupic nowe amorki takie do skakanie ze schdow , malych hoppek itp. ale ma problem z kasom jak to sie czensto zdarza ma tylko 450 zl co byscie proponowali??

jesli jestes fajny kliknij na to w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi czyli na czytelnik dzialu... bede cie lubial
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 42
jestem bardzo zdecydowany na zakup także poprosze wszelkie info na jego temat: jaki model? ile skoku? czy ma luzy? jaka długość rury sterowej? poprosze również jak najwjęcej szczegółowych zdjęc i ostateczną cene, pozdrawiam.

No Fear Downhill Mountain Biking!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
albo z suntora cos, albo aerose aet (500 zł)

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


a Rock shox judy TT??? myslisz ze sie oplaca ??

jesli jestes fajny kliknij na to w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi czyli na czytelnik dzialu... bede cie lubial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
LIPA STRASZNA !!!!!!!

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dobra to wole se jescze troche uzbierac na aerosa aet
dzienki zaborek !!

jesli jestes fajny kliknij na to w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi czyli na czytelnik dzialu... bede cie lubial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5223
aerosa spoko ale nie powietrzna , skoro kolega chce skakac to jak juz aerosa he , albo jakis suntour
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
masz racje, jak aerosa to od HE bo ma kapiel olejowa, ale slyszalem ze rst na 2004 wszystkie beda ja mialy, albo suntor ns (130 mm)

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ej a myslisz ze sie oplaca kupowac na alegro aeorose AET lekko uzywanom za 450 zl??


jesli jestes fajny kliknij na to w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi czyli na czytelnik dzialu... bede cie lubial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


ej no a ile gdzies bedzie ksoztowac ta aerosa HE????

jesli jestes fajny kliknij na to w prawym dolnym rogu mojej wypowiedzi czyli na czytelnik dzialu... bede cie lubial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
troche wiecej, gdzies 650, nie wiem ale ja nie ufam uzywanym czesciom jesli chodzi o allegro

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
lukhas a dlaczego uwazasz ze amos powietrzny sie nie nadaje do skakania?? a DJ3 to co??

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-=GT Zaskar=- polamana rama

Następny temat

Male pytanko :)

WHEY premium