SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alternatywa dla Bolda

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1474 Napisanych postów 10261 Wiek 53 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 84499
Snara dille w Polsce nawet nie wiedzą co to jest przynajmniej zatrważająca większość dili, niestety taka rzeczywistość.
Na reckę cieżko to u nas załatwić kiedyś mi kumpela załatwiała dostinex,
teraz muszę męczyć się na bromergonie, lekarkę zbajerowałem i przepisała mi tylko bromo.

najsłabszy inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny,

- najmniej selektywny inhibitor wychwytu zwrotnego serotoniny.
TABELA WEDŁUD KSIĄŻEK PISANA NA PODSTAWIE MOICH ODCZUĆSKDER-paroksetyna fluvoksamina

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 962 Napisanych postów 19313 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158832
Na kobiecych forach laski to sprzedaja jak im zostaje po kuracji a wiec zapewne tak kupie jezeli bede potrzebowal :)

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
moze tez byc naprolac

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 132 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 626
game wracajac - to nie mity tylko ostatnio sobie zafundowalem taki zestawik(z meta i antkem) i jeszcze dlllllllugo nie moglem dojsc do siebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
Anubis u mnie jedyny wyznacznik to badania a nie kto co powie na forum , gdybym po przerwie miedzy metą a antkiem miał zawyżone próby wątrobowe na pewno nie sięgnąłbym po antka a tak 6 tygodni regeneracji na esentiale zdało egzamin a dawka mety nie była mała bo 40 mg więc myślę ,że na antku nie będzie tragedii :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 655 Napisanych postów 11875 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 88271
wnc1964
Snara dille w Polsce nawet nie wiedzą co to jest przynajmniej zatrważająca większość dili, niestety taka rzeczywistość.
Na reckę cieżko to u nas załatwić kiedyś mi kumpela załatwiała dostinex,
teraz muszę męczyć się na bromergonie, lekarkę zbajerowałem i przepisała mi tylko bromo.


W Polsce dostinex raczej nie maja zwykly dile,ale nie trudno sciagnac chocby z UK, od rodakow, wiesz co mam na mysli, wszystko idzie ogarnac, ja siebie zaopatrzylem w tone dostinexu raz i mam spokoj na bardzo dlugo, tylko ze ja za wielka woda, wiec nie pomoge, ale popytaj mysle ze kogos chetnego znajdziesz do pomocy, srodek bezcenny.

Pozdro welnowiec :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dawkowanie norditropinu

Następny temat

cykl na mase duzej i dobrej jakosci

WHEY premium